Linková doprava

Autobusová doprava zahrnuje: 

 1. městskou autobusovou hromadnou dopravu
 2. pravidelnou autobusovou linkovou, příměstskou a meziměstskou autobusovou dopravu, včetně dálkových linek
 3. zájezdovou dopravu

setra

Náš cíl v pravidelné autobusové dopravě je úplné zajištění dopravní obslužnosti v regionech dle požadavků obcí a krajů na základě kvality a spolehlivosti. Aktuálně zajišťujeme obslužnost na území deseti krajů naší republiky. A to především Kraj Vysočina,  Jihočeský krajJihomoravský krajKrálovéhradecký krajOlomoucký krajPlzeňský krajPardubický krajStředočeský kraj, Ústecký kraj a Hlavní město Praha.

V současné době je náš vozový park tvořen především autobusy Mercedes-Benz Intouro a SETRA LE 415 Business.

Záleží nám na naší planetě. Většina vozidel splňuje nejpřísnější a nejvyšší parametry emisní normy E6.

Průměrné stáří autobusů dosahuje 4,3 let. Vozidla pomáhají zajistit vysokou kvalitu, spolehlivost a především pohodlí pro cestující.

Nedílnou součástí naší kolony, využívané pro potřeby linkové autobusové dopravy, jsou vozy nízkopodlažní umožňující naklonění při nastupování a vystupování, nebo autobusy se speciální plošinou. Tyto typy autobusů umožňují bezproblémový nástup cestujících s kočárkem, nebo občanů imobilních a handicapovaných.

Projekt " Nákup ekologických dopravních prostředků"  je spolufinancován Evropskou unií.

eu-vetybar ropjvbar logo-vys-barpoz-cz2

 

 

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

 • ŘIDIČ KAMIONU
 • ŘIDIČ AUTOBUSU
 • AUTOMECHANIK
 • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
 • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

 • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
 • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
 • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
 • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.