ICOM transport modernizuje a otevírá 100 pracovních míst

ICOM transport připravuje modernizaci svých autobusů.

Otevírá se tak pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců.  

 

Společnost ICOM transport a.s., která zajišťuje především regionální příměstskou dopravu v několika regionech ČR, vypsala výběrové řízení na modernizaci své autobusové flotily. S tímto krokem se také otevírá pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců – řidičů a řidiček.

V současné době firma zaznamenala zvýšený zájem ze strany žen, které mají zájem o pozici řidičky autobusu či kamionu. Hledají totiž zaměstnavatele, který jim poskytne stabilní pracovní a finanční jistotu, časovou flexibilitu, využívá moderních prostředků a umožňuje čerpat bohatý bonusový program.

„Aktuálně u nás pracuje několik desítek žen - řidiček. Ženy hledají především časovou flexibilitu a finanční jistotu, a to jim u nás dokážeme nabídnout. A právě nyní, když plánujeme modernizaci autobusového parku, jsou u nás řidiči a řidičky vítáni. Nemusí to být jen profesionálové. Jsme připraveni maximálně pomoci zájemcům i zájemkyním s rekvalifikací a se získáním potřebného řidičského oprávnění a povolení,“ říká Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport, a.s.

U dopravce ICOM transport a.s. se průměrná měsíční mzda pohybuje kolem 20.000 Kč. Dále jsou připočítávány diety. Benefitní program, který mohou zaměstnanci plně využívat, obsahuje mimo jiné penzijní spoření, životní pojištění, zvýhodněné mobilní volání, cestování zdarma pro rodinné příslušníky, příspěvky na letní tábory pro děti nebo zaměstnanecké půjčky.

Aktuální nabídku volných pracovních míst je možné najít na www.modra-vlna.cz

Více o společnosti

Společnost ICOM transport a.s. se během 20 let stala jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím vlastního nejmodernějšího vozového parku značky Mercede-Benz. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává více jak 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

 alt

Kontakt: Mgr. Petra A. Nováková, manažerka externí komunikace
tel.: +420 606 657 770, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

NOVÉ DOPRAVNÍ SPOJENÍ TŘEBÍČ – HRADEC KRÁLOVÉ

Od 31.8.2015 vchází v platnost nový jízdní řád Třebíč - Velké Meziříčí - Žďár nad Sázavou - Pardubice - Hradec Králové. První jízda tak bude ve čtvrtek 3.9.2015. 

Nové dopravní spojení mezi Třebíčí a Hradcem Králové můžete využít ve čtvrtek, pátek a v neděli. 

Obyčejné jízdné pak bude stát 133 Kč, studentské 99 Kč. 

Na lince budou nasazeny klimatizované vozy s WiFi připojením pro lepší komfort cestování. 

Autobusy budou jezdit následovně dle dnů:

Čtvrtek 08:30 TŘ -> 11:40 HK                16:30 HK -> 19:38 TŘ

Pátek    08:30 TŘ -> 11:40 HK               13:15 HK -> 16:23 TŘ

Neděle  14:00 TŘ -> 17:10 HK               18:00 HK -> 21:08 TŘ

 

Místenky s jízdenkou budete moci zakoupit na předprodejních místech AMS.

mapa trasa doprspoj tr-hk vccen

 

NOVÁ ČERPACÍ STANICE v Třebíči

Tisková zpráva :

ČERPACÍ STANICE ICOM transport v Třebíči s „normálními“ cenami PHM

Společnost ICOM transport otevře 15.11. 2012 ve 13:00 novou čerpací stanici, která je v prostředí průmyslového areálu ve čtvrti Třebíč Jejkov – na Průmyslové ulici č.p. 159 (areál bývalého Unipletu). Provozovatel hodlá motoristům nabídnout ceny PHM srovnatelné s cenami ve zbytku kraje Vysočina.

Nabídku ČS komentuje předsedkyně představenstva K. Kratochvílová slovy: „Ceny pohonných hmot budou v Třebíči konečně normální. Cestuji hodně po celé České republice a uvědomuji si, že ceny v Třebíči jsou - slušně řečeno - hodně nestandardní“.

Číst dále: NOVÁ ČERPACÍ STANICE v Třebíči

   

Strana 4 z 4

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.