Dopravní servis

ICOM transport a.s. zajišťuje přepravu vlastními vozidly. Pouze tak zákazníkům přepravíme zboží tou nejkvalitnější technikou řízenou profesionálními, pravidelně školenými řidiči.

O plánování dopravy, včasné přistavení vozidel a pravidelnou komunikaci se zákazníkem se starají dispečerská pracoviště komunikující 
i v anglickém a německém jazyce.

Zárukou správného zajištění přeprav je certifikát kvality ISO 9001-2008 v nákladní dopravě.
Aktivním a partnerským přístupem zajišťujeme nejvyšší kvalitu přeprav, optimalizací vozidel výhodné ceny.

Funkční a spolehlivá přeprava je naším hlavním cílem, společně se spokojeným zákazníkem. Včasná a efektivní komunikace řidičů a dispečerů je osvědčenou cestou ke kvalitnímu servisu.

Při dlouhodobé spolupráci můžeme zachytit všechny procesy zákazníka a tím stále zlepšovat dopravní servis.

ICOM transport a.s. v tuzemské nákladní dopravě přepravuje převážně potravinářské zboží. Tento druh zboží určuje i techniku – jedná se hlavně o skříňové
návěsy a mrazáky.

Naši partneři vyžadují přesné plnění termínů nakládek u zákazníků a termínů dodání zboží do obchodní sítě. Pro jejich maximální spokojenost byl v Jihlavě založen centrální dispečink, plánující optimální využití vozidel dopravního uskupení.

Dispečeři mají k dispozici moderní výpočetní systém pro plánování přeprav, vozy jsou on-line monitorovány pomocí jednotek GPS/GSM, které umožňují okamžitě získat přehled o pohybu vozidel a činnosti řidičů.

nove-technologie

Výhodou pro naše zákazníky je možnost přepravy nákladu v patře, tj. na dvou podlahách. Kamiony jsou pro tento účel vybaveny vlastní manipulační technikou.

ICOM transport a.s. v mezinárodní dopravě zajišťuje služby pro široké spektrum zákazníků v ČR a EU. Přeprava je prováděna klasickými návěsovými soupravami EURO  6, v objemech 100 m3 a 120 m3.


Zahraniční přepravy zajišťujeme do všech zemí EU, hlavně však Německa, Francie, Beneluxu, Rakouska, Švédska, Maďarska, Španělska a Itálie.


V mezinárodní přepravě zajišťujeme přepravy zboží výhradně vlastními vozidly. Řidiči jsou profesionálové s dlouholetou praxí a s pravidelnými školeními.


Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.