FYZICKÝ KONTROLOR/KA

Hledáme bystrého a pečlivého člověka.

Pracovní náplň:

  •  Fyzická kontrola technického stavu vozidel, povinného vybavení, čistoty vozu, předepsaných dokladů k řízení a provozování vozidla
  •  Fyzická kontrola jízdních dokladů a slevových průkazů
  •  Kontrola stavu PHM a dodržování pracovních postupů
  •  Kontrola dodržování nařízení a předpisů
  •  Seznámení s výsledky kontroly
  •  Upozorňování na nesrovnalosti v provozních a technických záležitostech
  •  Komunikace s odpovědnými pracovníky
  •  Kontrola dodržování stanovených cílů
  •  Spolupráce s provozními středisky
  •  Zpracování odpovídající administrativy

Požadujeme:

  •  Středoškolské vzdělání s maturitou  (technický směr výhodou)
  •  Ochotu pracovat celý týden v terénu
  •  Spolehlivost, samostatnost a důslednost
  •  Základní znalost práce na PC
  •  ŘP sk. B

Nabízíme:

  •  Zajímavou a dynamickou práci
  •  Benefity  a zázemí prosperující společnosti
  •  Zvýhodněné cestování autobusy i pro rodinné příslušníky
  •  Příspěvek na stravování   stravování v prostorách firmy
  •  Dobré finanční ohodnocení
    Místo výkonu práce: Jihlava a celá ČR

Kontakt

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >>

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.