Redaktor/ka - Správce sociálních sítí (m/ž)

Hledáme do týmu kreativního kandidáta na pozici Redaktor/ka - Správce sociálních sítí.

Náplní Vaší práce bude

* Příprava zajímavého, pravidelného obsahu pro internetový magazín, web a sociální sítě.
* Spolupráce na projektech, komunikace s přispěvateli.
* Spolupráce na organizaci akcí pro zaměstnance.

Požadujeme

* Zdatnost v komunikaci na sociálních sítích
* Kreativní osobnost plnou nápadů
* Samostatnost
* Zájem o obor dopravy výhodou
* Praxe v médiích výhodou

Nabízíme

* Zajímavou pracovní náplň
* Práci v příjemném kolektivu
* Podíl na rozhodování a řízení webu
* Možnost uplatňovat svoje nové nápady v praxi
* Zázemí prosperující společnosti
* Širokou škálu benefitů velké společnosti
* Odpovídající finanční ohodnocení

Místo výkonu povolání

Jihlava

Nástup

Možný ihned

Těší se na Vás kolektiv Modré vlny.

Kontakt

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >>

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.