Přijímací/vedoucí přijímací technik servisu Mercedes-Benz Jihlava

Máte zkušenosti s opravami nákladních nebo osobních vozidel? Rozšiřujeme náš tým o technického odborníka, který má chuť na sobě dále pracovat!

Pracovní náplň

  • Plánování a kalkulace oprav
  • Příjem vozidel do opravy, diagnostika a sepsání zakázky
  • Sledování průběhu opravy, objednávek, dodání náhradních dílů a koordinace mechaniků
  • Odpovědnost za předání opraveného vozidla dle plánu zakázky
Očekáváme
  • SŠ vzdělání strojního, dopravního směru, automechanik výhodou
  • Praxi v oboru opravárenství výhodou
  • Znalosti MS Office - Outlook, Word, Excel
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Možnost získání profesních i odborných zkušeností
  • Zázemí velké a prosperující společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Celou řadu dalších benefitů a výhod
Místo pracoviště

Jihlava

Nástup

Dle dohody

Kontakt

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >>

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.