Ředitel provozu

Hledáme energetického a schopného člověka na pozici Ředitel provozu.

Náplň práce

  • vedení, kontrola a motivace kolektivu cca 150 zaměstnanců
  • zastoupení společnosti při jednání s úřady
  • spolupráce se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • odpovědnost za plynulý chod a hospodářské výsledky svěřených úseků

Požadujeme

  • praxi ve vedoucí pozici
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • znalost práce na PC (MS Excel)
  • manažerské, komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající pozici
  • rozvoj a profesní růst
  • zázemí a benefity velké společnosti

Nástup

Po domluvě

Místo výkonu práce

Středočeský Kraj, Vlašim, Benešov

Kontakt

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >>

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.