ŘIDIČ AUTOBUSU - Jihomoravský kraj

Hledáme řidiče autobusu, pro jihomoravský kraj, náborový příspěvek 40.000 Kč

Náplň práce

Linková přeprava cestujících v okolí Vyškova,Slavkova,Kyjova,Boskovic,Blanska,Boskovic

Požadujeme

* řidičský průkaz sk. D

* profesní průkaz

* kartu DGT

* zdravotní způsobilost

Nabízíme

* pracovní smlouvu na dobu neurčitou

* průměrnou mzdu 40.000 Kč + diety 2.500 Kč

* motivační složku za PHM

* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.

Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naší společnost

Kontakt

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >>

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.