Napsali o nás

Na Blanensku budou jezdit nové autobusy, část vozů bude na hybridní pohon

Čtvrtek, 30 Září 2021 07:36

Na nové autobusy se mohou těšit cestující, kteří na Blanensku využívají autobusové spoje. Přepravu osob totiž od 1. října začne zajišťovat nový dopravce, společnost ICOM transport. Ta v Jihomoravském kraji nově zajistí přepravu nejen na Blanensku, ale také na Boskovicku, Vyškovsku, Slavkovsku i v okolí Rosic. Více informací se dozvíte zde.

 

Cestující svezou první hybridní autobusy z Jihlavy

Pátek, 13 Srpen 2021 12:15

Jihlavský dopravce Icom transport zavádí do provozu hybridní autobusy, budou jezdit v Jihomoravském kraji. Půjde o šestici vozů Mercedes-Benz Citaro.

menší hybrid

Číst dále: Cestující svezou první hybridní autobusy z Jihlavy

   

ICOM transport investuje stovky milionů korun do nových vozidel

Středa, 09 Červen 2021 06:25

Jihlavský dopravce ICOM transport a.s., provozující autobusovou a silniční nákladní dopravu, investoval v posledních pěti letech do obnovy vozového parku téměř dvě a půl miliardy korun. „V letošním roce ho budeme nejen obnovovat, ale také rozšiřovat, investice vyjde odhadem na 530 milionů korun,“ říká v rozhovoru pro Reportáže z průmyslu ředitelka společnosti Kateřina Kratochvílová. Celý rozhovor najdete ZDE.

reportáže z průmyslu web

 

 

 

   

Malí autobusoví dopravci prohrávají s velkými hráči, hodnotí se nejen cena

Středa, 28 Duben 2021 09:53

Tradiční autobusoví dopravci na jihu Moravy přicházejí o linky. Ty přebírají jejich mnohem větší konkurenti, které v soutěži vybral kraj. Ten přitom zohledňoval nejen nabízenou cenu. Celý článek najdete ZDE.

   

ICOM zveřejnil počty nakažených zaměstnanců

Úterý, 16 Březen 2021 10:58

ICOM transport má za sebou kompletní první fázi testování zaměstnanců. Za necelé dva týdny musel nakoupit stovky testů a do 15. března mít otestované zaměstnance celého koncernu.

Číst dále: ICOM zveřejnil počty nakažených zaměstnanců

   

Strana 1 z 19

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.