Napsali o nás

Jablonec nad Nisou: ČSAD Slaný se připravuje na zajištění dopravní obslužnosti městské hromadné dopravy ve městě

Středa, 14 Září 2022 15:00

ČSAD Slaný, který zastřešuje koncernová společnosti ICOM transport, přebírá od 1. února 2023 městskou hromadnou dopravu v Jablonci nad Nisou. Řidiči i cestující se mohou těšit na 27 moderních autobusů značky Mercedes-Benz a Rošero.

trtrgrt

Číst dále: Jablonec nad Nisou: ČSAD Slaný se připravuje na zajištění dopravní obslužnosti městské hromadné dopravy ve městě

 

ČSAD Slaný se představila v Jablonci nad Nisou

Pondělí, 12 Září 2022 20:00

Od 1. února 2023 převezme provoz městské hromadné dopravy v Jablonci ČSAD Slaný. Řidiči i cestující se budou vozit 27 novými autobusy značky Mercedes-Benz a Rošero.

thrhzhzhzt

Číst dále: ČSAD Slaný se představila v Jablonci nad Nisou

   

ČSAD Slaný se připravuje na zajištění dopravní obslužnosti MHD v Jablonci nad Nisou

Pondělí, 12 Září 2022 09:21

ČSAD Slaný, který zastřešuje koncernová společnosti ICOM transport, přebírá od 1. února 2023 městskou hromadnou dopravu v Jablonci nad Nisou. S novým dopravcem a jeho moderním vozovým parkem se mohli zájemci přijít seznámit v sobotu 10. září 2022 na akci pod názvem „Den s novým dopravcem.“

bsfg sfgb g f

Číst dále: ČSAD Slaný se připravuje na zajištění dopravní obslužnosti MHD v Jablonci nad Nisou

   

ČSAD Slaný, nový provozovatel MHD v Jablonci nad Nisou

Neděle, 11 Září 2022 15:32

Od začátku února 2023 nahradí ČSAD Slaný stávajícího dopravce, společnost UMBRELLA Coach & Buses, s. r. o., na základě vyhraného výběrového řízení a bude provozovat městské linky v Jablonci nad Nisou po dobu pěti let. ČSAD Slaný patří do koncernu ICOM transport a.s., v sobotu 10. září představila na tiskové konferenci předsedkyně představenstva Kateřina Kratochvílová veškeré detaily chystaných změn. ČSAD Slaný od 1. února zde bude provozovat 23 zbrusu nových nízkopodlažních autobusů Mercedes – Benz Conecto s hybridním pohonem a 4 minibusy Rošero, vybavené také hybridním pohonem.

revevtvre

Číst dále: ČSAD Slaný, nový provozovatel MHD v Jablonci nad Nisou

   

Hledají se řidiči pro nového dopravce v Jablonci

Neděle, 11 Září 2022 15:30

Pouze nové autobusy nasadí ČSAD Slaný ze skupiny ICOM transport v městské dopravě v Jablonci nad Nisou, kterou začne zajišťovat od února příštího roku. Objednáno má 27 autobusů s hybridním pohonem zhruba za 150 milionů korun. Potřebovat bude také do 50 řidičů, smlouvu zatím nemá uzavřenou s žádným. Novináře o tom informovala předsedkyně představenstva ICOM transport a jednatelka ČSAD Slaný Kateřina Kratochvílová.

regreggerq

Číst dále: Hledají se řidiči pro nového dopravce v Jablonci

   

Strana 1 z 25

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.