Napsali o nás

ICOM transport pořádá sérii akcí DEN S ICOM

Čtvrtek, 24 Květen 2018 12:11

V sobotu 12. května 2018 jsem se zúčastnil první z řady akcí DEN S ICOM. Konala se na velkém nádvoří jihlavského areálu. Kromě skákacího hradu pro děti jsem si vyzkoušel vše, co měli připraveno pro návštěvníky z řad veřejnosti.

Celý report z akce od Transport a logistika najdete: https://bit.ly/2KS1yIl

den-s-icom-velka-ucast 1527155090

 

Chystají integraci vysočinské dopravy

Čtvrtek, 24 Květen 2018 11:30

Do dvou let bude mít Vysočina svůj Integrovaný dopravní systém, nazvaný Veřejná doprava Vysočiny. Ten umožní v kraji cestovat na jednu jízdenku autobusem, vlakem i MHD.

Celý článek najdete: https://bit.ly/2x6V1HD

   

V ICOMU tvoří pro pracovníky z Ukrajiny kulturní prostředí

Pondělí, 21 Květen 2018 00:00

Zaměstnanec musí být spokojený jen do určité míry, aby nezačal usínat, domnívá se generální ředitel společnosti ICOM transport Zdeněk Kratochvíl. Odpovídající podmínky se proto vedení dopravní firmy snaží vytvářet nejen pro české pracovníky, ale také pro zaměstnance z Ukrajiny.
Zdroj: https://jihlavsky.denik.cz/zpravy_region/v-icomu-tvori-pro-pracovniky-z-ukrajiny-kulturni-prostredi-20180514.html

Celý článek z Jihlavského deníku: https://bit.ly/2KP91HX

   

Jihlava: Nemocnice má k dispozici nejmodernější babybox

Pátek, 11 Květen 2018 00:00

Koncern ICOM transport podpořil modernizaci a obměnu babyboxu v Jihlavě. Ten od svého zavedení v roce 2009 zachránil tři jihlavské novorozence. Nyní má jihlavská nemocnice k dispozici nejmodernější babybox svého druhu.

Více informací najdete: https://bit.ly/2KPFSfH

   

Minimální mzda by měla platit i pro řidiče kamionů

Úterý, 20 Březen 2018 00:00

Minimální mzda řidičů veřejné autobusové dopravy byla na začátku letošního roku často skloňovaným tématem. Postaralo se o to především nové nařízení vlády, které zvýšilo hodinovou minimální mzdu řidičů autobusů. Podle Zdeňka Kratochvíla, generálního ředitele společnosti ICOM transport, by ale měla vláda zařadit do stejné kategorie minimální zaručené mzdy také řidiče v kamionové dopravě.

Pokračování: https://bit.ly/2IGWcmn

   

Strana 1 z 14

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.