Napsali o nás

Malí autobusoví dopravci prohrávají s velkými hráči, hodnotí se nejen cena

Středa, 28 Duben 2021 09:53

Tradiční autobusoví dopravci na jihu Moravy přicházejí o linky. Ty přebírají jejich mnohem větší konkurenti, které v soutěži vybral kraj. Ten přitom zohledňoval nejen nabízenou cenu. Celý článek najdete ZDE.

 

ICOM zveřejnil počty nakažených zaměstnanců

Úterý, 16 Březen 2021 10:58

ICOM transport má za sebou kompletní první fázi testování zaměstnanců. Za necelé dva týdny musel nakoupit stovky testů a do 15. března mít otestované zaměstnance celého koncernu.

Číst dále: ICOM zveřejnil počty nakažených zaměstnanců

   

COVID na hranicích: 1000 hodin čekání

Úterý, 23 Únor 2021 08:34

Řidiči firmy ICOM transport prostáli kvůli restrikcím ze strany Německa 1000 hodin na hranicích a podstoupili více jak tři stovky testů. Pozitivní byli jen tři. Celý článek najdete ZDE.

web-kamiony

   

Návrat do normálu? Nemá to žádná pravidla, už jen doufám, říká šéfka obří firmy

Čtvrtek, 11 Únor 2021 10:14

Najetých kilometrů: minus osm milionů. Převezených cestujících: minus čtyři miliony. Obrat: minus 400 milionů. Vyúčtování roku 2020 ve firmě ICOM transport. Firma přesto nabrala stovku nových řidičů a investuje půl miliardy. Celý rozhovor najdete ZDE.

KK v autobuse - Seznam zprávy

   

Před dvaceti lety byla ČSAD Ústí nad Orlicí před krachem

Pondělí, 04 Leden 2021 08:30

Před dvaceti lety byla ČSAD Ústí nad Orlicí před krachem. Zásadní pro úspěch byla výměna vedení, změna organizační struktury společnosti a poměrně velké investice do vozového parku, budov, softwaru a tak dále. Celý článek najdete ZDE.

lanškroun web

   

Strana 1 z 18

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.