Novinky

Administrativní budova Jihlava vyhrála fotbalový turnaj o Putovní pohár generálního ředitele za rok 2022

Pondělí, 26 Září 2022 00:00

Oblíbený fotbalový turnaj mezi společnostmi koncernu ICOM transport je za námi. Putovní pohár vyhrála Administrativní budova Jihlava. Jak celý turnaj, který navštívilo přes 250 kolegů z celé republiky, probíhal?

mfhm

Číst dále: Administrativní budova Jihlava vyhrála fotbalový turnaj o Putovní pohár generálního ředitele za rok 2022

   

V Jihlavě mají řidiči novou kuchyňku

Čtvrtek, 15 Září 2022 15:30

Průběžně renovujeme naše zázemí pro zaměstnance. Tentokrát se rekonstrukce dočkala kuchyňka na autobusovém nádraží v Jihlavě.

rthrthrt

Číst dále: V Jihlavě mají řidiči novou kuchyňku

   

Na akci „Den s novým dopravcem“ v Jablonci nad Nisou si přijelo zařídit autobus kolem 170 návštěvníků

Pondělí, 12 Září 2022 00:00

V sobotu 10. září se v Jablonci nad Nisou konala akce „Den s novým dopravcem,“ na kterou dorazilo kolem 170 návštěvníků. Společnost ČSAD Slaný bude od února 2023 zajišťovat v Jablonci nad Nisou městskou hromadnou dopravu 27 zbrusu novými autobusy.

creererc

Číst dále: Na akci „Den s novým dopravcem“ v Jablonci nad Nisou si přijelo zařídit autobus kolem 170 návštěvníků

   

„Potkávali jsme se jen na trasách, občas jsme prohodili pár slov na konečné. Jiskra přeskočila při školení řidičů,“ říká Petr Cína a Petra Čermáková z ČSAD Slaný

Čtvrtek, 08 Září 2022 00:00

Dnešní rozhovor je trochu netradiční, vyzpovídali jsme totiž najednou dva řidiče autobusu – Petra Cínu a Petru Čermákovou, které můžete potkávat v autobusech společnosti ČSAD Slaný. Tento milý pár, který zanedlouho čeká svatba, nám poskytl rozhovor pro naše čtenáře Modré vlny.

kolaz cina cermakova

Číst dále: „Potkávali jsme se jen na trasách, občas jsme prohodili pár slov na konečné. Jiskra přeskočila při školení řidičů,“ říká Petr Cína a Petra Čermáková z ČSAD Slaný

   

Hurá do školy s rozvrhy ICOM transport!

Čtvrtek, 01 Září 2022 00:00

Dnes je první den školy. Mysleli jsme na naše cestující školou povinné – na autobusovém nádraží v Jihlavě jsme rozdávali barevné rozvrhy hodin, aby se jim lépe plánoval čas.

vvrtvwrtvvwre

Číst dále: Hurá do školy s rozvrhy ICOM transport!

   

Strana 1 z 48

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.