ČSAD Benešov

Projekt změny právní formy (konverze)

Úterý, 29 Listopad 2016 16:32

Projekt změny právní formy (konverze)

   

Oznámení bývalým akcionářům společnosti ČSAD Benešov a.s. o prohlášení akcií za neplatné

Úterý, 17 Květen 2016 13:22

Oznámení bývalým akcionářům společnosti ČSAD Benešov a.s. o prohlášení akcií za neplatné

   

II.Výzva dosavadním akcionářům společnosti ČSAD Benešov a.s.

Pátek, 08 Leden 2016 14:16

II.Výzva dosavadním akcionářům společnosti ČSAD Benešov a.s.

   

Citybus.cz: ČSAD Benešov - obnova vozového parku

icom-transport_csad-benesov-1

Pro cestující ve Středočeském kraji přichází velká změna. Na 27 linkách začínají jezdit nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy třídy MultiClass - Setra S 415 Low Entry business. ČSAD Benešov a.s. totiž ze třetiny modernizuje svůj vozový park. 

Celký článek vč. více fotografií najdete na: http://citybus.cz/2015/12/10/csad-benesov-obnova-vozoveho-parku/#more-3803

icom-transport_csad-benesov-_interier_setra_18

   

Na 27 linkách budou jezdit nejmodernější příměstské linkové autobusy Setry S 415 LE business. Dočkají se Benešov, Vlašim, Pyšely nebo i Týnec nad Sázavou.

Pro cestující ve Středočeském kraji přichází velká změna. Na 27 linkách začínají jezdit nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy třídy MultiClass – Setra S 415 Low Entry business. ČSAD Benešov a.s. totiž ze třetiny modernizuje svůj vozový park. Koncern ICOM transport, do kterého regionální dopravce patří, investoval neuvěřitelných 21 mil. Eur za nákup 140 autobusů značky Setra S 415 LE od německého výrobce Daimler a ČSAD Benešov a.s. získalo 20 % těchto vozidel. Dnes odpoledne si tak široká veřejnost mohla, na Masarykově náměstí v Benešově, osobně prohlédnout pět autobusů značky Setra S 415 LE business, které se pyšní titulem: linkový autobus business třídy a dva standardní příměstské autobusy Mercedes-Benz Intouro. ČSAD Benešov a.s. nyní zabezpečuje přepravní služby s 86 vozidly, z toho 21 novými nízkopodlažními autobusy Setra S 415 LE business.

Číst dále: Na 27 linkách budou jezdit nejmodernější příměstské linkové autobusy Setry S 415 LE business. Dočkají se Benešov, Vlašim, Pyšely nebo i Týnec nad Sázavou.

   

Strana 3 z 9

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.