ČSAD Jindřichův Hradec podpoří sbírku pro nemocného Davídka

Řidiči autobusů na všech linkách ČSAD Jindřichův Hradec budou od cestujících vybírat víčka od pet lahví. Podpoří tak sbírku pro šestnácti měsíčního Davídka, který od narození trpí hypotonickým syndromem – vážným onemocněním mozku. Organizátory sbírky je Hitrádio Vysočina a sdružení Konto bariéry 77.

Pomozte i Vy !

Sbírka pro Davídka slučuje finanční dary a víčka od pet lahví, které budou následně prodány do sběrny. Výtěžek z prodeje víček bude vložen na sbírkové konto. K rozhodnutí podpořit sbírku dodává Kateřina Kratochvílová předsedkyně představenstva ČSAD Jindřichův Hradec: „O osudu nemocného Davídka jsme se dozvěděli z rádia. Kontaktní místa na sběr víček mohou být pro některé lidi poměrně těžko dostupné. Řekli jsme si, že lidem cestu k pomoci usnadníme a Davídkovi pomůžeme.“  

David 1 David 2 David 3

Všichni řidiči autobusů ČSAD Jindřichův Hradec budou vybaveni taškami, do kterých budou víčka od cestujících sbírat. Cestující budou mít šanci odevzdávat víčka i v autobusech v rámci celého dopravního koncernu ICOM transport, tedy u poboček ICOM transport v Jihlavě, Pelhřimově a Humpolci i u dceřiných společností - ČSAD Benešov, Ústí nad Orlicí, Slaný a TRADO BUS.  Více jak 800 linkových autobusů jezdí takřka po celé České republice a jsou proto dostupné pro mnoho lidí. Kdo se rozhodne sbírku podpořit, nemusí nosit víčka nijak daleko – může využít cestu do práce, do školy, či za zábavou.  Kateřina Kratochvílová dodává: Je jedno jestli cestující donese jedno víčko od minerálky, kterou vypil ke snídani, nebo zapojí kolegy v práci a při cestě domů donese do autobusu plnou tašku. Hlavním cílem je sebrat víček co nejvíc.“

Informace jak můžete pomoci přímo - poslat finanční částku na účet:

http://www.kontobariery.cz/Komu-pomahame/Komu-muzete-pomoci/Davidek-K.aspx

Davídkovi je nyní 17 měsíců, sám nedokáže sedět, neleze, nepřetáčí se, nechodí a trápí ho každodenní vysilující zvracení, které ho brzdí v mnoha věcech. Davídek bojuje ze všech sil, ale jeho tělo mu to nedovolí. Výtěžek sbírky má pomoci zajistit speciální kočárek a intenzivní rehabilitaci. Pomoci nyní můžete i vy.

Informace o sbírce najdete na stránkách Hitrádia Vysočina:

http://www.radiovysocina.cz/content.aspx?id=9194

Charitativní sbírka zaujala nejen drobné přispěvatele, ale i zástupce médií. Články a krátké zprávy se objevují v řadě periodik:

Jindřichohradecký deník 6.5.213 : http://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/ke-sbirce-vicek-pro-davidka-se-pridalo-csad-20130506.html

 

Prezentace1

 

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.