Do ulic Hradce vyjede nový autobus

V pondělí se zbrusu novým vozem na linkách 1, 3, a 4 budou Hradečáci moci svézt zadarmo. Společnost ČSAD, která je smluvním dopravcem pro město u Vajgaru, pořídila v rámci modernizace vozového parku nový autobus pro provoz městské dopravy.

Tisková mluvčí městského úřadu Karolína Průšová uvedla, že se jedná o autobus značky Man. "Dodavatel, tedy společnost Man, byl vybrán na základě výběrového řízení, kde byly porovnávání především technické parametry, bezpečnost cestujících, počet míst, spotřeba pohonných hmot i cena," uvedla mluvčí Průšová.

Autobus, který je kompletně klimatizovaný, splňuje nejvyšší emisní třídu Euro 5 a zaujme nadstandardní výbavou a celkový řešením interiéru. Obyvatelé Hradce si ho užijí hned v pondělí odpoledne, kdy se jím na linkách MHD podle přiloženého jízdního řádu budou moci svézt úplně zdarma.

Každého čtyřicátého cestujícího odmění řidič autobusu malou alkoholickou pozorností od hradecké firmy Fruko Schulz. "Cestující budou při nástupu dostávat očíslované jízdenky a každý čtyřicátý obdrží od řidiče malý dárek do vyčerpání zásob," vysvětlil místostarosta Bohumil Komínek.

Celkový počet míst pro cestující v novém autobusu je 98 z toho 27 je k sezení. "Samozřejmostí je možnost přepravy dětských kočárků, invalidních vozíků a imobilních cestujících. Celorepublikový průměr autobusů přesahuje čtrnáct let, přičemž současná kolona MHD v Jindřichově Hradci bude mít nyní průměr sedm let," dodal ředitel společnosti ČSAD Jindřichův Hradec Jiří Krupička.

Jízdní řád Aut. nádraží -> směr Jitka, a. s.
13:10-> 13:46 (linka 1)
17:20-> 17:40 (linka 4)
18:40->.19:05 (linka 1)

Aut nádraží -> směr a. nádraží
18:10-> 18:40 (linka 1)

Jitka, a. s. -> směr Lada
14:15-> 14:50 (linka 3)
15:40-> 16:15 (linka 3)

Jitka, a. s. -> směr aut. nádraží
16:45-> 17:15 (linka 1)
17:40-> 18:00 (linka 4)
19:05-> 19:35 (linka 1)

Lada -> směr Jitka, a. s.
15:00-> 15:40 (linka 3)
16:15-> 16:45 (linka 3)

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.