Městskou hromadnou dopravu v Jindřichově Hradci bude deset let provozovat ČSAD Jindřichův Hradec

Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících městskou hromadnou dopravou k zajištění dopravní obslužnosti města Jindřichův Hradec a jeho vybraných místních částí na období 2016-2025 dnes, v pondělí 31. srpna 2015 v 10:00 hodin v obřadní síni Staré radnici v Jindřichově Hradci, podepsali zástupci města a ČSAD Jindřichův Hradec a.s.

ČSAD Jindřichův Hradec a.s., člen koncernu ICOM transport a.s., bude provozovat městskou hromadnou autobusovou dopravu na celém území města a bude zajíždět i do místních částí Radouňka, Políkno, Buk, Dolní Skrýchov a Otín. Již tento rok budou nově vystavěny točny v místních částech Políkno, Dolní Skrýchov, Otín a u železniční stanice v Jindřichově Hradci.

Začátkem roku 2016 tak dojde ke změně systému v městské hromadné dopravě v Jindřichově Hradci. „Upraví se nejen trasy, ale také linky, které budou zajíždět do místních částí Jindřichova Hradce. Cestující uvítají četnost spojů na linkách, která se oproti původním jízdním řádům výrazně změní," uvedl změny starosta města Stanislav Mrvka. Všechny autobusy, které budou v provozu, budou mít žlutomodré provedení a budou vybaveny informačními panely, což umožní cestujícím lepší orientaci. „Ceník jízdného pro cestující zůstane stejný," dodal důležitou informaci starosta Mrvka.

„Jsme rádi, že naše společnost ČSAD Jindřichův Hradec a.s. vyhrála výběrové řízení a bude zajišťovat dopravní obslužnost v tomto regionu. Proto se široká veřejnost může těšit na zcela nové autobusy značky Mercedes Benz, které splňují nejpřísnější emisní normy EURO6. Vozidla jsou vybavena vnějším i vnitřním informačním systémem, jsou nízkopodlažní a třídveřové. Tyto moderní prvky poskytnou cestujícím snadné, pohodlné a bezpečné cestování," komentuje Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport a.s.

mhdJH3mhdJH2mhdJH1

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.