ČSAD Jindřichův Hradec

změna v jízdních řádech od 15.6.2014

V rámci celostátních změn jízdních řádů vyhlášených Ministerstvem dopravy podle zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, ve znění pozdějších předpisů ke dni 15.6.2014 dochází ke změnám
na následujících linkách a spojích:

Číst dále: změna v jízdních řádech od 15.6.2014

   

ANKETA PRO CESTUJÍCÍ

Nevyhovují Vám jízdní řády?  Nyní máte možnost je změnit!
  
Napište nám Vaše náměty a požadavky.

Číst dále: ANKETA PRO CESTUJÍCÍ

   

Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

Řidiči autobusů na všech linkách dopravního koncernu ICOM transport od konce dubna vybírají víčka od pet lahví na pomoc šestnácti měsíčnímu Davídkovi, který od narození trpí hypotonickým syndromem. Podařilo se už vybrat více jak 8 tun víček a výdělek sbírky je nyní 120.000,- Kč. Sbírka víček tak 30. září skončí.

Číst dále: Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

   

ČSAD Jindřichův Hradec podpoří sbírku pro nemocného Davídka

Řidiči autobusů na všech linkách ČSAD Jindřichův Hradec budou od cestujících vybírat víčka od pet lahví. Podpoří tak sbírku pro šestnácti měsíčního Davídka, který od narození trpí hypotonickým syndromem – vážným onemocněním mozku. Organizátory sbírky je Hitrádio Vysočina a sdružení Konto bariéry 77.

Pomozte i Vy !

Číst dále: ČSAD Jindřichův Hradec podpoří sbírku pro nemocného Davídka

   

Do Budějovic jezdí autobus s plošinou pro vozíčkáře

V neděli se mění autobusové jízdní řády a v souvislosti s tím začnou na trase Jindřichův Hradec - České Budějovice jezdit speciální autobusy s hydraulickou plošinou. Ta umožní snadné nastupování a vystupování nepohyblivých cestujících. Spoje provozuje ČSAD Jindřichův Hradec. A podle ředitele Jiřího Krupičky budou od změny jízdního řádu jezdit od pondělí do čtvrtka tři spoje tam a zpět a v pátek o jeden víc. „Cestující se již na trase s novým autobusem mohli setkat a dokonce jsme již jednoho vozíčkáře přepravovali," uvedl ředitel Krupička.

Číst dále: Do Budějovic jezdí autobus s plošinou pro vozíčkáře

   

Strana 21 z 22

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.