Obnovení placení jízdného

Od nadcházejícího víkendu se začne opět vybírat jízdné na některých linkách zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport. Již od neděle 12. dubna 2020 se začne s vybíráním jízdného v autobusových spojích na Vysočině a v následujících dnech a týdnech přistoupí k obnovení placení jízdného i některé další kraje. V MHD v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Třebíči bude až do odvolání nadále možné jezdit bez placení.

Od nadcházejícího víkendu bude na některých linkách zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport obnoveno placení jízdného, které bylo v uplynulých týdnech přerušeno z důvodu preventivních opatření kvůli zpomalení šíření koronaviru. Již od neděle 12. dubna 2020 se bude opět vybírat jízdné v autobusových spojích zařazených do systému Veřejná doprava Vysočiny. V úterý 14. dubna 2020 se začne opět vybírat jízdné také v autobusových spojích v Královehradeckém a Pardubickém kraji. V Plzeňském kraji budou muset cestující platit jízdné od pondělí 20. dubna 2020 a ve Středočeském kraji bude obnoveno vybírání jízdného v pátek 1. května 2020.

V Jihočeském kraji a městské hromadné dopravě v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Třebíči bude až do odvolání nadále možné jezdit bez placení.

Připomínáme, že z preventivních důvodů platí v autobusech i nadále zákaz obsazování prvních tří řad sedadel za řidičem. Cestující jsou také povinni mít zakrytá ústa i nos po celou dobu přepravy a je jim doporučeno dodržovat větší odstupy při výběru místa k sezení.

Děkujeme za pochopení a dodržování nařízených pravidel.

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.