ČSAD Slaný

Rozšíření služeb pro cestující na AN Slaný – prodej průkazek a kuponů PID

Informace pro cestující 1. 1. 2020

   

Rozšíření Pražské integrované dopravy

Vážení cestující,

od 26. 8. 2017 dojde k významnému rozšíření systému Pražské integrované dopravy do oblasti Kladenska. Na jednu jízdenku tak bude možné cestovat nejen pražskou MHD a vlakem, ale také všemi autobusovými linkami mezi Kladnem a Slaným, celou MHD v Kladně i dalšími doplňkovými regionálními spoji. Linky mezi Prahou a Slaným, jakožto i další linky v této oblasti, budou integrovány v dalších etapách v průběhu roku 2018.

Další informace na této adrese:
https://pid.cz/integrace-kladenska/?banner=1&;tab=4

Veškeré informace o integrované dopravě jsou na adrese:
www.pid.cz

   

Festival OKOŘ SE ŠŤÁVOU 3.6.2017 - autobusem na Okoř ze Slaného

SPOJENÍ ZE Slaného :
Odjezd autobusu : 13:00 hodin ze zastávky Slaný aut.nádr. nástupiště č.1. V případě zájmu se autobus po odvozu první části vrátí a pojede ve 14:00 opět na Okoř

Autobus zastavuje na zastávkách :
Slaný,Pražská - Okoř
Jízdné : 40,- Kč
Odjezd autobusu zpět : okolo 01:00 hod. po skončení akce od Okoře (počet spojů bude případně rozšířen dle aktuální poptávky cestujících)

   

Uzavírka Exitu 18

Vážení cestující, vzhledem k uzavření nájezdové větve EXITU 18 (u Knovíze) ve směru Praha – Slaný bude bez náhrady zrušena zastávka Slaný,hotel Praha na linkách 220059 (Slaný – Praha), 220088 (Pozdeň – Slaný – Praha)  a 220090 (Slaný – Praha – Jihlava). Místo ní je zavedena nová zastávka Slaný, Kvíček, ale pouze ve směru z Prahy do Slaného. Uzavírka potrvá dle informací ŘSD do 25.5.2017.

   

OMEZENÍ NA D7

Slaňáky čeká na dálnici do Prahy další omezení, některé nájezdy budou na čas uzavřeny. Kromě současného dopravního omezení na silnici D7 ve směru od Slaného na Prahu, kde jsou nyní průběžně u Letiště Václava Havla opravovány jízdní pruhy a tvoří se zde velké kolony aut, čekají řidiče vbrzku ještě i další uzavírky.

Kvůli plánované demolici již nevyhovujícího dálničního mostu budou na čas uzavřeny nájezdy na dálnici u Stehelčevsi i cesta mezi Buštěhradem a Libochovičkami. Přesný termín prací ještě není stanovený, ale Středočeský kraj už hodnotí tendr na práce za 50 milionů korun.

Železobetonový most nad D7, po kterém vede krajská silnice číslo 719, je nedaleko Buštěhradu a Stehelčevesi. Počítá se s jeho odstraněním a stavbou nového železobetonového mostu vzpěradlové konstrukce. „Předpokládaná doba výstavby nového mostu je osm měsíců," uvedl pro Kladenský deník mluvčí Středočeského kraje Pavel Lochař s tím, že lhůta může být ještě upřesněna při podepsání smlouvy se zhotovitelem.

Na nejbližší dny je svoláno jednání na Ředitelství silnic a dálnic o stanovení uzavírky a dalších opatřeních. Plánována je uzavírka silnice 719 po celou dobu výstavby a přechodná omezení provozu na D7.
Součástí prací budou také úpravy prostoru pod mostem včetně dálnice, oprava sjezdů a dopravní značení.

   

Strana 2 z 7

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.