ČSAD Slaný

Uzavírka Exitu 18

Vážení cestující, vzhledem k uzavření nájezdové větve EXITU 18 (u Knovíze) ve směru Praha – Slaný bude bez náhrady zrušena zastávka Slaný,hotel Praha na linkách 220059 (Slaný – Praha), 220088 (Pozdeň – Slaný – Praha)  a 220090 (Slaný – Praha – Jihlava). Místo ní je zavedena nová zastávka Slaný, Kvíček, ale pouze ve směru z Prahy do Slaného. Uzavírka potrvá dle informací ŘSD do 25.5.2017.

   

Oznámení o uplatnění práva na dorovnání protiplnění

Čtvrtek, 06 Duben 2017 14:21

Oznámení o uplatnění práva na dorovnání protiplnění

   

OMEZENÍ NA D7

Slaňáky čeká na dálnici do Prahy další omezení, některé nájezdy budou na čas uzavřeny. Kromě současného dopravního omezení na silnici D7 ve směru od Slaného na Prahu, kde jsou nyní průběžně u Letiště Václava Havla opravovány jízdní pruhy a tvoří se zde velké kolony aut, čekají řidiče vbrzku ještě i další uzavírky.

Kvůli plánované demolici již nevyhovujícího dálničního mostu budou na čas uzavřeny nájezdy na dálnici u Stehelčevsi i cesta mezi Buštěhradem a Libochovičkami. Přesný termín prací ještě není stanovený, ale Středočeský kraj už hodnotí tendr na práce za 50 milionů korun.

Železobetonový most nad D7, po kterém vede krajská silnice číslo 719, je nedaleko Buštěhradu a Stehelčevesi. Počítá se s jeho odstraněním a stavbou nového železobetonového mostu vzpěradlové konstrukce. „Předpokládaná doba výstavby nového mostu je osm měsíců," uvedl pro Kladenský deník mluvčí Středočeského kraje Pavel Lochař s tím, že lhůta může být ještě upřesněna při podepsání smlouvy se zhotovitelem.

Na nejbližší dny je svoláno jednání na Ředitelství silnic a dálnic o stanovení uzavírky a dalších opatřeních. Plánována je uzavírka silnice 719 po celou dobu výstavby a přechodná omezení provozu na D7.
Součástí prací budou také úpravy prostoru pod mostem včetně dálnice, oprava sjezdů a dopravní značení.

   

Informace pro cestující 15.3.2017

na silnici D7 probíhají opravy povrchu vozovky komunikace Lipská (u letiště) ve směru do centra. Doprava je vedena po zbylé části komunikace, zachován je jeden jízdní pruh ve směru do centra. Doprava ve směru Praha - Slaný je vedena ve svém jízdním pásu bez omezení počtu jízdních pruhů. V ranní špičce do Prahy počítejte se zdržením 30 až 45 minut. Doporučujeme proto počítat s patřičnou časovou rezervou při cestě do Prahy.

   

Výzva akcionářům k předložení akcií

Pátek, 17 Únor 2017 12:55

Výzva akcionářům k předložení akcií

   

Strana 4 z 12

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.