ČSAD Slaný

Rozvoj systémů odbavení a řízení vozidel v ČSAD Slaný, a.s.

Číst dále: Rozvoj systémů odbavení a řízení vozidel v ČSAD Slaný, a.s.

   

Změna JŘ od 13.12.2015

Vážení cestující,

od 13.12.2015 dochází k celostátním změnám JŘ. Týká se to také našich spojů:

Číst dále: Změna JŘ od 13.12.2015

   

Uzavírka silnice I/16

Uzavírka silnice I/16 mezi Mšecí a Malíkovicemi potrvá do 4.12.2015. Objízdná trasa vede přes Mšecké Žehrovice a Drnek.

Jízdní řád ke stažení

   

Upozornění pro cestující

Od 28.11.2015 se opět vrací provoz na Autobusové nádraží. Všechny linky budou jezdit po původních trasách, tzn. že zastávka v Kvíčku na lince 220059 je zrušena.

   

Road show: prezentace autobusů zn. Setra v Benešově

Koncern ICOM transport slavnostně převzal 140 ks nejmodernějších autobusů značky Setra S 415 LE business od německého výrobce Daimler. Byli jsme vůbec první v Evropě, kdo takto velkou zakázku na uvedený model zadal. Vzhledem k tomu, že vozidla budou sloužit cestujícím v devíti regionech České republiky, rádi bychom je široké veřejnosti představili.

ČSAD Slaný vystaví ve čtvrtek 10. 12. 2015 od 14:00 - 17:00 hod. linkové autobusy nové generace na Masarykově náměstí v Benešově. Cestující si je tak mohou osobně prohlédnout.

řada Seter

Přijďte se podívat na autobusy business třídy.

Těšíme se na vás.

   

Strana 5 z 10

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.