ČSAD Ústí nad Orlicí

Anketa spokojenosti zákazníka

Prosím sdělte nám vaše názory a vyplňte dotazník na níže uvedeném odkazu

https://docs.google.com/forms/d/19yUTzRkkeJzJSggmXhEaAzOmKri4mC4EVC6_LOUjR2k/edit

   

Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

Řidiči autobusů na všech linkách dopravního koncernu ICOM transport od konce dubna vybírají víčka od pet lahví na pomoc šestnácti měsíčnímu Davídkovi, který od narození trpí hypotonickým syndromem. Podařilo se už vybrat více jak 8 tun víček a výdělek sbírky je nyní 120.000,- Kč. Sbírka víček tak 30. září skončí.

Číst dále: Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

   

Tisková zpráva - Změna pokut pro černé pasažéry

Od 1.9.2013 dochází ke změněn ceníku IREDO na území Pardubického a Královéhradeckého kraje.
Od tohoto dne se zvyšuje přirážka k jízdnému z původních 1.000 Kč na 1.500 Kč. Přirážka může být vyměřena cestujícím při porušení přepravního řádu, například černým pasažérům, nebo při zneužití, neplatnosti či neúplném vyplnění slevových průkazů. V průběhu měsíce září budou proto na linkách ČSAD Ústí nad Orlicí probíhat přepravní kontroly, zaměřené na kontrolu náležitostí průkazů na slevy jízdného.
 

Číst dále: Tisková zpráva - Změna pokut pro černé pasažéry

   

Otvírací doba INFORMAČNÍCH CENTER

Otvírací doba platná pro období od 12.8. do 27.9.2013

 

Číst dále: Otvírací doba INFORMAČNÍCH CENTER

   

ŽENY ZA VOLANTEM

Ženy za volantem "velkých vozů" nejsou samozřejmostí. V rámci koncernu ICOM transport ale ovládají autobusy i kamiony. Orlický deník zaujal příběh jedné z nich ...

Číst dále: ŽENY ZA VOLANTEM

   

Strana 3 z 4

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.