ČSAD Ústí nad Orlicí

Road show: prezentace autobusů zn. Setra v Hradci Králové a Pardubicích

Koncern ICOM transport slavnostně převzal 140 ks nejmodernějších autobusů značky Setra S 415 LE business od německého výrobce Daimler. Byli jsme vůbec první v Evropě, kdo takto velkou zakázku na uvedený model zadal. Vzhledem k tomu, že vozidla budou sloužit cestujícím v devíti regionech České republiky, rádi bychom je široké veřejnosti představili. Naši cestující tak mají možnost osobně si prohlédnout linkové autobusy nové generace.

řada Seter

Číst dále: Road show: prezentace autobusů zn. Setra v Hradci Králové a Pardubicích

   

Ocenili jsme aktivitu našich cestujících.

V rámci uvedení nejmodernějšího linkového autobusu značky Setra S 415 LE business do ostrého provozu na lince Polička – Svitavy a zpět, mohli cestující tohoto spoje hodnotit daný model od 13. října po dobu jednoho týdne.  Ze všech vyplněných a odevzdaných dotazníků, kteří cestující vyplnili buď v tištěné, nebo v elektronické podobě, vylosoval Radek Kuběnka, ředitel dopravní společnosti, tři pasažéry, které ocenil za jejich zpětnou vazbu.

Nejen mobilní telefon Acer získala šestadvacetiletá úřednice Jana Prudičová, která jezdí do práce každý den z Poličky do Svitav, mladá šestnáctiletá studentka Pavlína Burkoňová, která dojíždí do prvního ročníku zdravotní školy a šťastný jednatřicetiletý Radek Ladislav z Hlinska, který poprvé ve svém životě něco vyhrál.  

Číst dále: Ocenili jsme aktivitu našich cestujících.

   

Známe výherce mobilních telefonů Acer

Od úterý 13. října do pátku 16. října 2015 mohli naši cestující na lince Polička - Svitavy a zpět hodnotit nejmodernější linkový autobus značky Setra S 415 LE business, který jsme začali na tomto spoji provozovat. Sešlo se hodně odpovědí jak těch papírových, tak i elektronických. Moc vám všem děkujeme.

Číst dále: Známe výherce mobilních telefonů Acer

   

ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

Od úterý 13. října 2015 odstartuje ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. provoz nejmodernějšího linkového autobusu značky Setra S 415 LE business. Jde vůbec o první autobus nové generace, který začne jezdit v Pardubickém kraji, a zároveň i v České republice, v ostrém provozu. Cestující na lince Polička – Svitavy a zpět, kteří pojedou v 11:10 hod., se tak stanou prvními pasažéry, kteří vyzkouší tento komfortní model na pravidelném příměstském spoji.

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

   

Stanovisko představenstva společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí k protinávrhu a k žádosti akcionářů

Úterý, 23 Červen 2015 14:25

Stanovisko představenstva společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí k protinávrhu a k žádosti akcionářů

   

Strana 5 z 10

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.