Uznávání časových jízdenek IDSOK

 Vážení cestující,

od 1. 1. 2016 se budou u dopravce ČSAD Ústí n. O. uznávat časové jízdní doklady IDSOK zakoupené u jiných dopravců IDSOK na níže uvedených linkách:

700950 v úseku          Cotkytle, ObÚ – Králíky, aut. st.
680880 v úseku          Moravská Třebová, aut. nádr. – Mohelnice, žel. st.

Cestující musí mít zakoupeny vždy zóny, kterými dané linky projíždí nebo další zóny v kombinaci  s výše uvedenými linkami.
Jízdenky zakoupené u dopravců ČSAD Ústí nad Orlicí nejsou přestupné do vozů dopravců IDSOK.

arrivalistek

Časové doklady IDSOK se týkají :

· 7 denní  - občanské, zlevněné, žákovské do 15 let,
                     žákovské 15  – 26 let, Senior 65+

· Měsíční - občanské, zlevněné, žákovské do 15 let,
                     žákovské 15  – 26 let, Senior  65+

Hlavní výhodou pro Vás bude, že můžete využít k cestování nejen dopravce v IDSOK, ale i jiné dopravce, a to včetně přestupu na MHD v Olomouci, Přerově, Hranicích a Prostějově. Stačí dodržet zónovou a časovou platnost uvedenou na časovém jízdním dokladu IDSOK.

Prosíme cestující, aby po nástupu do vozu, předložili řidiči autobusu časovou jízdenku a průkaz DPMO (pokud spoj zajíždí do zóny 71 Olomouc) a v případě uplatňování slev jízdného předložili průkaz IDSOK nebo žákovský průkaz.  Cestující má povinnost si na jízdenku vypsat číslo průkazu.

Veškeré informace o Integrovaném dopravním systému Olomouckého kraje (IDSOK) najdete na internetových stránkách www.kidsok.cz.

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.