Cestující z Třebíče do Prahy si od pondělí 6. července polepší

Spojení mezi Třebíčí a Prahou bude dostupnější, a to díky navýšení zrychlených spojů, které zajišťuje naše společnost ve spolupráci s mezinárodním dopravcem FlixBus. Nové spoje s odjezdem v 12:00 z Třebíče a v 15:40 z Prahy pojedou poprvé již v pondělí 6. července 2020 a od té doby každou neděli.

Jezdíte našimi autobusy na trase Třebíč – Jihlava – Humpolec – Praha? Tak zbystřete. Od pondělí 6. července 2020 budete moci na této trase využívat nových zrychlených spojů, které zajišťuje naše společnost TRADO-BUS ve spolupráci s mezinárodním dopravcem FlixBus. K dosavadnímu páru spojů s odjezdem v 5:40 z Třebíče a v 15:55 z Prahy, které zajišťují spojení v pracovních dnech, přibydou nové nedělní spoje s odjezdem v 12:00 z Třebíče a v 15:40 z Prahy. Poprvé se s těmito spoji budou moci cestující svézt ale již ve sváteční pondělí 6. července 2020.

Cestující se mohou těšit na jízdu moderním autobusem vybaveným pohodlnými sedačkami, klimatizací a rychlou wifi. Jízdenky je možné zakoupit on-line na webu flixbus.cz nebo přes idos.cz.

O rozšíření spojů rozhodovali také samotní cestující, kteří se zúčastnili dotazníkového šetření na sociálních sítích. V jeho rámci se mohli například vyjádřit, zda by uvítali rozšíření spojů v jiné časy, vyhodnotit svoji spokojenost s našimi řidiči nebo navrhnout podněty k případnému zlepšení. Děkujeme všem, kteří se do dotazníkového šetření zapojili, za účast.

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.