TRADO BUS

Autobusem za sportem s TRADO-BUSem

Nově jsme od 1.7.2014 připravili pro všechny sportovní kluby, sportovkyně a sportovce speciální nabídku tykající se cestování za sportem.

Máte-li speciální přání, nebo chcete přepravit jen na některý ze zápasů Vašeho týmu kontaktujte nás! Nabízíme profesionální služby v autobusové dopravě pro přepravy po celém tuzemsku i po Evropě.

Kontakt:

GSM: +420 724 141 866      email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

1540 Icom letakA3 final-page-001

   

Změny jízdních řádů od 2.3.2014

V rámci celostátních změn jízdních řádů vyhlášených Ministerstvem dopravy podle zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, ve znění pozdějších předpisů ke dni 2.3.2014 dochází ke změnám na následujících
linkách a spojích:

Číst dále: Změny jízdních řádů od 2.3.2014

   

Informace o vozech a službách na linkách

V rámci níže uvedených linek bychom Vás rádi informovali o možnostech zakoupení předprodejní e-jízdenky pomocí portálu AMSBus.cz (https://eshop.amsbus.cz/koupitjizdenku/).

Číst dále: Informace o vozech a službách na linkách

   

Změna otevírací doby předprodeje 31.12.2013

31.12.2013 – otevřeno pouze do 12:00 hod.

   

Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

Řidiči autobusů na všech linkách dopravního koncernu ICOM transport od konce dubna vybírají víčka od pet lahví na pomoc šestnácti měsíčnímu Davídkovi, který od narození trpí hypotonickým syndromem. Podařilo se už vybrat více jak 8 tun víček a výdělek sbírky je nyní 120.000,- Kč. Sbírka víček tak 30. září skončí.

Číst dále: Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

   

Strana 2 z 3

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.