TRADO MAD

Změny JŘ od 1.7.2014

Změny jízdních řádů se promítnou na linkách 1, 5, 10, 14 a 31. Nejdůležitější změny jsou:

Jízdní řád ke stažení

Číst dále: Změny JŘ od 1.7.2014

   

"MAD" POJEDE ZDARMA !

20.9. 2013 je DEN BEZ AUT - TRADO MAD proto bude jezdit celý den zdarma. Tato akce se koná v rámci podpory Evropského týdne mobility. 

Číst dále: "MAD" POJEDE ZDARMA !

   

Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně pokračuje dál

Řidiči autobusů na všech linkách dopravního koncernu ICOM transport od konce dubna vybírají víčka od pet lahví. Pomáhají tak sbírce pro šestnácti měsíčního Davídka, který od narození trpí hypotonickým syndromem – vážným onemocněním mozku. Včera zástupci ICOM transport a Hitrádia Vysočina odvezli do sběrny dosavadní výtěžek a na charitativní konto vložili 20.000,- Kč

Číst dále: Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně pokračuje dál

   

Výlety s MAD

Se spoji TRADO MAD se můžete vydat na výlety do okolí Třebíče. Na start, či z cíle výletu, vás dopraví naše autobusy - pravidelné linky. Vytypovali jsme pro Vás čtyři zajímavé lokality, které jsou vhodné pro pěší i cyklo turistiku. 

Číst dále: Výlety s MAD

   

Společnost TRADO předvede cestujícím nové autobusy

Společnost TRADO předvede cestujícím nové autobusy

Třebíč/ Třebíčané si budou moci přijít prohlédnout zbrusu nové autobusy městské autobusové dopravy. Společnost TRADO představí lidem dvě vozidla značky MAN. Ukázka autobusů se bude konat ve středu 21. listopadu na Karlově náměstí od 9:00 do 11:30 hodin. Poté uvede dopravce vozidla do provozu na běžné linky a až do 20 hodin se v nich bude cestovat bez jízdného.

Číst dále: Společnost TRADO předvede cestujícím nové autobusy

   

Strana 2 z 3

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.