Novinky

Nejlepší zaměstnanci koncernu obdrželi ocenění

Úterý, 19 Leden 2021 13:35

Příjemné setkání s nejlepšími zaměstnanci napříč koncernem ICOM transport proběhlo dnes v Jihlavě. Představenstvo společnosti jim poděkovalo za odvedenou práci, předalo ocenění a následně proběhla diskuze v pohodové atmosféře.

ocenění web

Číst dále: Nejlepší zaměstnanci koncernu obdrželi ocenění

   

Automatizovaná mycí linka je už i v Ústí nad Orlicí

Úterý, 12 Leden 2021 07:41

Další mycí linka je automatizovaná. ICOM transport totiž pravidelně investuje do modernizace nejen vozového parku, ale také zázemí. V rámci něj se tak postupně modernizují i myčky. Na konci loňského roku se automatickou stala ta v Ústí nad Orlicí.

myčka na web

Číst dále: Automatizovaná mycí linka je už i v Ústí nad Orlicí

   

Už devět let rozváží Václav Bílý vánoční kapry

Pondělí, 21 Prosinec 2020 11:15

Václav Bílý, řidič kamionové dopravy ICOM transport, už devět let vozí živé ryby z Třeboně, kam je potřeba. V tomto období má největší frmol, protože se rozváží vánoční kapři. Zachytili jsme ho zrovna na nakládce ryb, které pak putují třeba do Tábora nebo Prahy. Popovídali jsme si tak o Vánocích i práci.

Václav Bílý - web

Číst dále: Už devět let rozváží Václav Bílý vánoční kapry

   

ICOMákem roku se stal benešovský řidič Ivo Luzum

Středa, 16 Prosinec 2020 11:06

Třetím rokem vyhlašuje ICOM transport nejlepšího kolegu za celý koncern. ICOMákem roku se letos stal řidič ČSAD Benešov Ivo Luzum. Ten dnes převzal z rukou vedení společnosti ocenění. Jelikož se letos nekonal vánoční večírek, na kterém se obvykle ocenění předává. ICOMák roku tak převzal ocenění z rukou Kateřiny Kratochvílové a Zdeňka Kratochvíla v sídle ICOM transport v Jihlavě. Nechyběli ani ředitel ČSAD Benešov Jaroslav Dykast a ředitel autobusové dopravy koncernu Tomáš Urbánek.

20201215 132121 - web menší

Číst dále: ICOMákem roku se stal benešovský řidič Ivo Luzum

   

Areál ICOMu zaplnily nové autobusy

Pátek, 04 Prosinec 2020 15:58

Jihlavský areál zaplnily nové posily, které se po předprodejním servisu rozjedou do všech společností napříč celým koncernem ICOM transport.

nové busy - webovky

Číst dále: Areál ICOMu zaplnily nové autobusy

   

Strana 1 z 36

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.