Cestující v Moravské Třebové budou mít nové autobusové nádraží

Koncern ICOM transport investuje velké prostředky do autobusových nádraží. Po rekonstrukci nádraží v Dačicích, Svitavách, Humpolci a Ústí nad Orlicí jsou na řadě autobusové nádraží v Lanškrouně a Moravské Třebové. Stavební práce na posledním jmenovaném probíhají od dubna.

c9cbe26d9ac270db1d1a164cde4a52d86784523c

V Moravské Třebové se mohou cestující těšit na nové autobusové nádraží, které v současnosti prochází kompletní přestavbou. Práce na něm započaly začátkem dubna a hotovo by mělo být ve druhé polovině září.

Díky kompletní rekonstrukci se může cestující veřejnost těšit na novou halu s moderními prvky 21. století. Cestující v hale uvítají především schránky na zavazadla a také nové sociální zázemí.

V prostorách budovy vzniknou i nové prostory pro občerstvení nebo prodej tisku.

Naši řidiči se mohou těšit na novou prostornou šoférku a nocovnu, která v Moravské Třebové chyběla. Autobusové nádraží bude pak v rámci ČSAD Ústí nad Orlicí další s vlastním veřejným osvětlením LED.

Investice vyjde koncern ICOM transport na zhruba 4.500.000,- Kč

Napříč koncernem probíhá postupná přestavba a modernizace autobusových nádraží do sjednocených designových prvků. Součástí je unifikace podoby autobusových nádraží do jednotného designu. Ty jsou následně pro cestující veřejnost komfortní a přehledné.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.