ČSAD Ústí nad Orlicí vítězem fotbalového turnaje

4. ročník koncernového turnaje o Putovní pohár generálního ředitele ovládlo poprvé ČSAD Ústí nad Orlicí, které ve finále porazilo AD ICOM 2:1. Celá akce se pak uskutečnila v Polné za skvělého počasí, které dvě stovky účastníků po celý den provázelo. A jak si vedly ostatní?

dd382f6a2673d23243824575107fd18de192c085

Letošní 4. ročník fotbalového turnaje o Putovní pohár generálního ředitele nabídl opět příjemné sobotní odpoledne. A nezůstalo pouze u fotbalu, ale všichni přítomní se pobavili také při grilování nebo tančení. Po celý den pak panovalo krásné počasí, které doprovázela svým vystoupením skupina Edison.

Na fotbalovém hřišti v Polné se utkalo celkem 8 týmů z naší společnosti. Ty nejprve zápolily v základních skupinách, ve kterých si první postupová místa zajistili kolegové z MKD Humpolec a Administrativní budovy Jihlava. Pro všechny přítomné pak bylo překvapením, že nejlepší týmy po základních skupinách nakonec do finále nepostoupily a svedly pouze souboj o konečné třetí místo. To uzmul stejně jako loni MKD Humpolec, jenž porazil Administrativní budovu po přestřelce 5:3. Překvapením turnaje byl AD ICOM, který při své velké jízdě dokráčel až do finále, kde nestačil po srdnatém výkonu 1:2 na vítěze ČSAD Ústí nad Orlicí. To bylo ve finále turnaje již po třetí, ale až letos to konečně vyšlo.

Při slavnostním vyhlášení předal generální ředitel společnosti pan Zdeněk Kratochvíl vítěznému týmu putovní pohár a odstartoval tak velké oslavy kolegů z ČSAD Ústí nad Orlicí. Po ceremoniálu se ještě za výborného počasí grilovalo, diskutovalo, tančilo i zpívalo. Byla to zkrátka krásná společná sobota a už nyní se těšíme na další akce pořádané společností ICOM transport :-)

Fotografie z turnaje najdete na našem Facebooku. Těšit se můžete také na sestřih a rozhovor s kapitánem vítězného týmu.

Skupina A:
J. Hradec – Slaný 4:2, AD ICOM – MKD Humpolec 0:1, Slaný – AD ICOM 1:5, MKD Humpolec – J. Hradec 3:1, MKD Humpolec – Slaný 8:0, J. Hradec – AD ICOM 1:5.

Skupina B:
Admin. bu. Jihlava – Benešov 5:0, Ústí n. O. – TRADO 7:0, Benešov – Ústí n. O. 0:9, TRADO – Admin. bu. Jihlava 0:8, TRADO – Benešov 6:2, Admin. bu. Jihlava – Ústí n. O. 4:2.

O 5. místo
J. Hradec – TRADO 3:3, 2:0 na penalty

O. 7 místo
Slaný – Benešov 3:1

Semifinále:
AD ICOM – Admin. bu. Jihlava 3:2
Ústí n. O. – MKD Humpolec 4:4, 2:1 na penalty

O 3. místo
MKD Humpolec – Admin. bu. Jihlava 5:3

Finále
Ústí n. O. – AD ICOM 2:1

Celkové pořadí
1. ČSAD Ústí nad Orlicí
2. AD ICOM
3. MKD Humpolec
4. Administrativní budova Jihlava
5. ČSAD Jindřichův Hradec
6. TRADO
7. ČSAD Slaný
8. ČSAD Benešov

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.