ICOM transport pomohl dětem

Společnost ICOM transport podpořila charitativní akci "Ples pro děti" finančním darem. Organizátoři - pracovníci dětského oddělení Nemocnice JIhlava -ohlásili rekordní výdělek z této tradiční akce.

Více v tiskové zprávě a na adrese  http://www.nemji.cz/ples-pro-deti-mel-rekordni-ucast-a-vytezek/d-5590 :

Tisková zpráva Nemocnice Jihlava: Ples pro děti měl rekordní účast a výtěžek

Téměř 600 cen v tombole, zpěvačka Petra Janů, či hrající kapela Fontána byly hlavními tahouny na IV. Charitativní ples dětského oddělení jihlavské nemocnice. Lístky byly téměř vyprodané a díky večeru se podařilo pro děti vybrat přes 63.000,- korun. To je nejvíc ze všech ročníků.

Letošní ples byl výjimečný vybranou částkou a rekordní účastí, kdy bylo téměř vyprodáno. Peníze poputují dětem na nový nadstandardní pokoj: „Jeden už máme pro větší děti, teď ho chceme udělat i pro menší děti. Nějaké peníze nám chybí, takže se pokusíme oslovit ještě firmy v okolí, jestli by nepřispěly. Ráda bych poděkovala všem, kteří nám přispěli, přišli se pobavit, nebo pomáhali s organizací a zařizováním plesu,“ vyřizuje dík vrchní sestra dětského oddělení Simona Hájková a k ní se připojuje primář Milan Svojsík: „Já dodávám poděkování organizátorovi Jiřími Šikýřovi a všem, kteří se zasloužili o to, že ples proběhl.“

Nový pokoj pro děti by tak měl být letos hotový. Už teď je jasné, že bude hýřit barvami a malí pacienti tam budou mít vlastní televizi, nebo počítač. Při hospitalizaci je totiž nutné udržet děti v klidu.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.