Máme tým profesionálních řidičů

Řidič autobusu z ČSAD Slaný, pan Vosecký, zachránil na své lince život cestujícímu. K čemu přesně došlo a jaká byla reakce zachráněného?

e5931023e31b2ccce8a5e8b25507276cbcb7680f

Pro pana řidiče Voseckého to byl běžný pracovní den, když se na své lince z Prahy vracel zpět do Slaného. Tedy až do doby, než si všiml, že s jedním z cestujících není něco v pořádku. „Vydával takové zvláštní zvuky,“ popisuje situaci nový hrdina ČSAD Slaný. „Zastavil jsem autobus na bezpečném místě a vydal se směrem k cestujícímu. Poté už to bylo vše rychlé. Musela se zavolat záchranka a především poskytnout první pomoc. V tom už mi pomáhali další dva cestující,“ vzpomíná na okamžiky z minulého týdne. „Jako hrdina se necítím. Hlavně, že je pan Liška v pořádku, to je důležité, už jsme si dokonce i volali. Jen mě mrzí lhostejnost ostatních. V autobuse cestovala spousta lidí, ale nikdo jako první nepomohl,“ dodává závěrem pan Vosecký.

Vzkaz od zachráněného cestujícícho:

Dobrý den, pane Popelko,

mám na Vás prosbu. Chcel by som touto cestou poďakovať p. Voseckýmu (Váš vodič autobusu), ktorý včera riadil autobus z Prahy Veleslavína do Slanýho, ráno o 8:45 (číslo spoje 220059). Som člověk, ktorý včera cestoval týmto spojom a niekde před Slaným som dostal epileptický záchvat. Stalo sa mi to po 1x, pretože som po operácii mozgu, takže nie som epileptik, ale táto situácia mohla nastať… aj nastala. Každopádne som sa zobudil až v sanitke. Ale to podstatné je, že ma v tomto stave zachránili cestujúci sediaci za mnou a práve vodič, p. Vosecký. Ja sám pracujem v spoločnosti, ktorá sa pohybuje v zdravotníckej sfére a viem, že tento čin nie je samozrejmosťou! Preto prostrednícvtom Vás p. Voseckému ešte raz ďakujem!

A ak je to možné, akoukoľvek formou ho odmeniť, alebo prejaviť vďaku za pomoc, budem Vám velmi vďačný, pretože je to člověk na správnom mieste!

Ďakujem a prajem príjemný zvyšok dňa.

S pozdravom

Roman Liška

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.