Mistrem volantu 2018 se stal Václav Papež

Třetí ročník Mistra volantu se uskutečnil za účasti 14ti závodníků. Ti mezi sebou soupeřili o hodnotné ceny značky Mercedes-Benz. A stejně jako v předešlých letech se titul nejšikovnějšího řidiče nepodařilo obhájit …

40570064 2022496961306074 4879176517197758464 n

Soutěžící se scházeli po osmé hodině, aby se seznámili s pravidly a především s nově sestavenou dráhou. Ta byla oproti minulým ročníkům značně pozměněna a byla co se náročnosti překážek týče mixem předešlých dvou ročníků. Po podrobném rozboru si pak mohl každý z účastníků dráhu vyzkoušet pomocí kvalifikačního kola. Díky tomu došlo také k sestavení startovního pořadí.

V kvalifikačním kole byl nejlepší loňský vítěz Jaroslav Hnát, který tak vhodil pomyslnou rukavici svým soupeřům. Útok na obhajobu loňského titulu byl blízko.

Soutěž Mistra volantu doprovázel po celý den silný déšť, který už tak náročnou trať ještě více ztěžoval. Řidiči si s touto skutečností poradili na výbornou a předváděli skvělé výkony. Ovšem vítězem se mohl stát pouze jeden a tím byl nakonec Václav Papež, který dokázal projet tratí v čase 2,43, přičemž nenasbíral jako jediný ani jeden trestný bod! Druhé místo patřilo Michalovi Rožnovskému a bronz uzmul loňský vítěz Jaroslav Hnát.

Řidiči na prvním až pátém místě obdrželi hodnotné ceny. Výherce se mohl radovat nejen z prestiže mezi řidiči, ale také se zapůjčením luxusního vozu Mercedes-Benz. Další obdrželi sadu chromovaných poklic, sluneční clonu, autopotahy a značkové oblečení Mercedes-Benz.

Společný den jsme pak mohli zakončit grilováním prasátka. Během něho všichni zhodnotili své výkony a prohlédli si například přistavěnou "sklápěčku" - zbrusu nový vůz M-B, se kterým bylo možné se projet.

Všem zúčastněným gratulujeme za předvedené výkony. Nyní se těšíme opět na viděnou 22. září, kdy se uskuteční koncernový turnaj ve fotbale.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.