Na Den s ICOM přišlo přes tři stovky návštěvníků

Víte, jak lehce se řídí autobus? Myslíte, že je těžké rozjet se s kamionem? Své by o tom mohly říct tři stovky návštěvníků, kteří v sobotu zavítali do areálu firmy ICOM transport. Sluníčko nám přálo, naši návštěvníci byli v dobré náladě a vozy se celý den nezastavily.

fffff

Brány našeho areálu v Jihlavě se pro veřejnost otevřely v 10 hodin a od té doby se stroje nezastavily. Zájemci z řad mužů i žen stály celý den ve frontě jen aby si mohli vyzkoušet, jaké to je řídit autobus nebo kamion.

Díky šikovnosti našich návštěvníků i profesionálů, kteří při řízení se vším poradili, probíhaly jízdy bez problémů. Usednout za volant, vše seřídit, zařadit, rozhlédnout se a vyjet. Ukázkovou jízdou se pyšnila většina našich návštěvníků.

Po projížďce se návštěvníci přesunuli k dílnám autorizovaného servisu Mercedes-Benz. V něm jste nalezli předváděcí vozy, ale taktéž vystavené veterány, které přilákaly nejednoho zvědavce. Na slunci se blyštily takové kousky jako Škoda Praga Aero 150 nebo 706 R zvaná Barča. Z historických Mercedesů jste si mohli prohlédnout W123 kupé a W115.

„Veřejnost se každý den přepravuje našimi autobusy do práce či do školy. Návštěvníky zajímá, jaké to je z druhé strany, z pohledu řidiče. Jsme rádi, že se akce setkala s takovým ohlasem. Našimi branami prošlo více než 300 návštěvníků. Autodoprava je pro všechny z nás srdcovou záležitostí a těšilo nás, že jsme mohli dále předávat své zapálení do oboru“ uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva.

Děkujeme našim kolegům za perfektní organizaci Dne s ICOM v Jihlavě. Největší poděkování však patří našim skvěle naladěným návštěvníkům, bez kterých by se tato akce nemohla konat.

Děkujeme také našim partnerským školám z Jihlavy, Třebíče, Bystřice nad Pernštejnem a Humpolce, kteří doplnili program vozy smontovanými jejich studenty.

Celou galerii ze Dne s ICOM naleznete na našem Facebooku. Nezapomeňte také sdílet vaše fotografie pod hashtagem #densicom, ať můžeme společně tvořit jedno velké fotoalbum ze sobotního dne.

ccccccc

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.