Na DEN S ICOM přišly stovky návštěvníků

Prohlédnout si naše vozy a zkusit si je zařídit měli k dispozici návštěvníci akce DEN S ICOM v Jihlavě. Akce se nakonec zúčastnilo fantastických 450 návštěvníků.

DEN 2019

Dveře našich vozů se pro veřejnost otevřely v 11 hodin a od té doby se stroje v areálu firmy nezastavily. Návštěvníci si mohli pod dohledem instruktorů z autoškoly vyzkoušet, jaké to je řídit autobus nebo kamion. Velkým lákadlem byl také otevřený autorizovaný servis Mercedes-Benz, kde probíhala komentovaná prohlídka. Ta byla možná také ve vystavených autobusech a kamionech. Velký zájem pak byl o historický autobus Praga nebo o zbrusu nový Actros bez zrcátek a se specializovanými ochrannými prvky. Pro nejmenší návštěvníky tu byl naopak skákací hrad.

DEN S ICOM nakonec přilákal fantastických 450 návštěvníků, kteří si celou akci náležitě užili. „Uvažuji o práci profesionálního řidiče a zde jsem dostal příležitost vyzkoušet si vše nanečisto,“ říkal při prohlídce kamionu pan Libor. „Byl to pro mě zážitek na celý život,“ usmívala se naopak paní Hana, jenž dorazila s celou rodinou. Návštěvníky také mimo jiné upoutal nový zájezdový autobus, u kterého ocenily pohodlné sedačky a dostatek prostoru na nohy. Na místě byly také různé dotazy a debaty návštěvníků s našimi zaměstnanci. DEN S ICOM se zkrátka vydařil a pobavil všechny zúčastněné.

Jsme rádi, že naše akce měla takový úspěch a už teď se těšíme na další! 

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.