Podívejte se na video z jízdy Třebíčským expresem

Naše řidiče z TRADO-MAD můžete v Třebíči vidět nejenom za volanty městských autobusů, ale i v kabině Třebíčského expresu. Podívejte se s námi na video z jízdy tohoto vláčku, který vozí turisty po nejzajímavějších místech Třebíče.
f7175f28f0e8ee06971edba26740631b3e43b4d7

 

Nedávno jsme Vám na Modré vlně přinesli ROZHOVOR s panem Janem Böhmem, řidičem z TRADO-MAD, který v současné době řídí Třebíčský expres, turistický vláček, který vozí návštěvníky Třebíče po nejzajímavějších místech tohoto města. Nyní se s námi můžete podívat také na VIDEO z jízdy tímto vláčkem.

Třebíčským expresem se můžete svézt každý den od 9 až do 17 hodin. Trasa vláčku začíná u ekotechnického centra Alternátor, pokračuje na zámecké nádvoří k bazilice sv. Prokopa, odkud směřuje na Karlovo náměstí a dále k akvaparku Laguna. Trasu končí vláček u Hotelu Atom, od kterého se stejnou cestou vrací zpět. Jízda je doprovázena zvukovými spoty, které upozorňují na největší zajímavosti, jež lze po cestě spatřit.

Provoz vláčku je pilotním projektem Okresní hospodářské komory Třebíč a jeho cílem je ve městě podpořit turistický ruch, který byl negativně poznamenán pandemií koronaviru. Důležitým partnerem projektu je i koncern ICOM transport, jenž pomáhá s personálním zajištěním projektu – řidiči dceřiné společnosti TRADO-MAD zajišťují řízení vláčku. Projekt podpořily také společnosti TTS a Yashica, ekotechnické centrum Alternátor, Zámek Dukovany, Hotel Atom a město Třebíč.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.