Novinky

ČSAD Slaný má nového ředitele

Úterý, 30 Leden 2018 00:00

od 1. února 2018 bude uveden pan Jiří Popelka do čela společnosti ČSAD Slaný. V koncernu ICOM transport pracuje pan Popelka od srpna roku 2017, kdy nastoupil jako manažer provozu ve Slaném. Nyní se jeho pozice změní na ředitele ČSAD Slaný. Redakce Modré vlny tak s novým ředitelem udělala rozhovor.

popelka

Číst dále: ČSAD Slaný má nového ředitele

   

Sledujete nás na Instagramu?

Pondělí, 15 Leden 2018 00:00

ICOM transport naleznete také na Instagramu, kam pravidelně nahráváme zajímavé fotografie. Jak aplikaci využít a správně vložit fotografii? A co vlastně Instagram je? To vše se dozvíte z našeho článku.insta

Číst dále: Sledujete nás na Instagramu?

   

V projektu „Sbírej toner“ jsme aktivní

Pondělí, 08 Leden 2018 00:00

ICOM transport podporuje hned několik projektů, ke kterým se od konce listopadu přidal charitativně zaměřený Sbírej toner. K dnešnímu dni pak na dobrou věc odešly dva plné boxy. O co přesně jde?

Číst dále: V projektu „Sbírej toner“ jsme aktivní

   

Objevené historické fotografie jihlavského autobusového nádraží sahají až do roku 1977

Pátek, 05 Leden 2018 00:00

U příležitosti 50. výročí otevření nového autobusového nádraží jsme zapátrali ve svém archivu. A úspěšně. Podařilo se nám najít stovky historických fotografií jihlavského autobusového nádraží sahajících až do roku 1977.
historie

Číst dále: Objevené historické fotografie jihlavského autobusového nádraží sahají až do roku 1977

   

Převozník ryb Václav Bílý se stará, aby všichni měli na štědrovečerní tabuli čerstvého kapra včas

Pátek, 15 Prosinec 2017 00:00

Společnost ICOM transport je již od roku 2010 výhradním přepravcem společnosti FISH MARKET a. s. v Třeboni. Jedním z řidičů, který převáží hlavně kapry a má před Vánoci plné ruce práce je Václav Bílý. Toho redakce Modré vlny zachytila na cestě z vykládky v Polsku a při přestávce si s ním popovídala nejen o předvánočním shonu, ale také o tom, jak se o živé ryby při převozu správně postarat.
kapr

Číst dále: Převozník ryb Václav Bílý se stará, aby všichni měli na štědrovečerní tabuli čerstvého kapra včas

   

Strana 10 z 31

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.