Novinky

Řidič našel v autobuse 190 000 Kč. Dnes už je má zpět cestující

Čtvrtek, 08 Březen 2018 00:00

Koncern ICOM transport se může spolehnout na své řidiče, kteří jsou spolehliví a dělají dobré jméno své společnosti. To dokazuje i příběh řidiče Bortela z Jindřichova Hradce. Více se dozvíte z příspěvku níže.

Číst dále: Řidič našel v autobuse 190 000 Kč. Dnes už je má zpět cestující

   

V Humpolci jsme představili novou halu autobusového nádraží

Pondělí, 12 Únor 2018 00:00

Po rekonstrukci nádraží v Dačicích a Svitavách byla na řadě úprava administrativní budovy ICOM transport v Humpolci. K ní se v Okružní ulici přesune nově také autobusové nádraží z místa stávajícího. Záměrem koncernu je, aby se cestující v hale snadno zorientoval.
Humpolec AN

Číst dále: V Humpolci jsme představili novou halu autobusového nádraží

   

ČSAD Slaný má nového ředitele

Úterý, 30 Leden 2018 00:00

od 1. února 2018 bude uveden pan Jiří Popelka do čela společnosti ČSAD Slaný. V koncernu ICOM transport pracuje pan Popelka od srpna roku 2017, kdy nastoupil jako manažer provozu ve Slaném. Nyní se jeho pozice změní na ředitele ČSAD Slaný. Redakce Modré vlny tak s novým ředitelem udělala rozhovor.

popelka

Číst dále: ČSAD Slaný má nového ředitele

   

Sledujete nás na Instagramu?

Pondělí, 15 Leden 2018 00:00

ICOM transport naleznete také na Instagramu, kam pravidelně nahráváme zajímavé fotografie. Jak aplikaci využít a správně vložit fotografii? A co vlastně Instagram je? To vše se dozvíte z našeho článku.insta

Číst dále: Sledujete nás na Instagramu?

   

V projektu „Sbírej toner“ jsme aktivní

Pondělí, 08 Leden 2018 00:00

ICOM transport podporuje hned několik projektů, ke kterým se od konce listopadu přidal charitativně zaměřený Sbírej toner. K dnešnímu dni pak na dobrou věc odešly dva plné boxy. O co přesně jde?

Číst dále: V projektu „Sbírej toner“ jsme aktivní

   

Strana 13 z 35

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.