Novinky

Řidičům splníme přání na vybavení vozů pro MKD a TKD

Úterý, 21 Červen 2016 08:59

Koncern ICOM transport modernizací vozového parku minimalizuje negativní dopady na životní prostředí, což je součástí dlouhodobého plánu firmy na ochranu životního prostředí.

Takovými investicemi dokáže ročně snížit emise škodlivých látek, až o 500 t. V současné době se koncern chystá převzít dodávku 75 kusů vozů Mecedes-Benz určených pro mezinárodní a tuzemskou dopravu. Jedná se o novou generaci Mercedes Actros MP4 1845 MB LS. Již jeho název vypovídá o dynamické stavbě a změnách, které přinesou jeho uživatelům ty nejlepší jízdní, nákladové a ostatní podmínky.

Celý článek čtěte zde.

   

KONCERN ICOM TRANSPORT MYSLÍ NA BUDOUCNOST SVÝCH ZAMĚSTNANCŮ –PŘISPÍVÁ NA ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Pátek, 17 Červen 2016 08:18

Za dobu svého dvacetiletého působení se v koncernu ICOM transport vytvořil pevný systém benefitů, do kterého patří i příspěvek na životní pojištění. V rámci tohoto benefitu zaměstnavatel přispívá částkou 1.000 Kč měsíčně po dobu pěti let. Po jejich uplynutí jsou naspořené prostředky vaše. 

Více se o benefitech koncernu ICOM transport dočtete na www.modra-vlna.cz/magazín

   

Den s ICOM transport se vydařil. Našimi Mercedesy si zajezdily dvě stovky lidí

Úterý, 03 Květen 2016 10:36

Víte, jak lehce se řídí autobus? Myslíte, že je těžké rozjet se s kamionem? Své by o tom mohly říct dvě stovky návštěvníků, kteří v sobotu zavítali do areálu firmy ICOM transport. Za volanty našich vozů se vystřídali muži i ženy všech věkových kategorií.

na dvore

Celý článek si přečtěte zde.

   

Předání nocovny v Telči do užívání

Úterý, 03 Květen 2016 10:28

Malá slavnost se konala v prostorách nově zrekonstruované nocovny v Telči na Radkovské ulici. V úterý 15. března byly předány klíče uživatelům, řidičům na linkách, které křižují Telč.

nocovna

 

Celý článek si přečtěte zde.

   

17. ročník Silák roku

Úterý, 05 Duben 2016 00:00

Tak dlouho již probíhá úporné klání žáků 6 -9 tříd ve sportovních disciplínách: v hodu medicinbalem, skoku z místa, v počtu zvládnutých kliků a leh sedů a také na hrazdě (kluci přítahy, holky výdrž na čas). Vše se boduje a vyhrává ten, kdo získá největší počet bodů. V letošním roce se této akce zúčastnilo 178 dětí ze 14 základních škol. 86 chlapců a 92 dívek. Finálové klání proběhlo18. března v tělocvičnách ZŠ Demlova a Otokara Březiny. Strážníci městské policie a studenti Střední veřejnoprávní školy TRIVIS počítali body a vítězové obdrželi věcné ceny od hlavních sponzorů, mezi které již dlouho patří i firma ICOM transport a,s.

 silak1

 silak22

   

Strana 23 z 35

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.