Novinky

Oznámení společnosti ICOM transport a.s. o odložení konání valné hromady 30.3.2016

Středa, 23 Březen 2016 14:30

Oznámení společnosti ICOM transport a.s. o odložení konání valné hromady 30.3.2016

   

Děti z dětského domova Senožaty budou mít veselé Vánoce

Úterý, 22 Prosinec 2015 09:26

Vánoce je období radosti, pohody a vzájemného porozumění. ICOM transport dlouhodobě podporuje dětský domov Senožaty. Letos naše společnost věnovala 35 úžasným a šikovným dětem ve věku od jednoho do dvaadvacet let hromadu dárečků, o které si napsali. Velcí i malý tak najdou pod vánočním stromečkem třeba barevné hračky, stavebnice, fotbalový míč nebo také kosmetiku či drobnou elektroniku.

Věříme, že jim splněná přání udělají radost.

Krásné Vánoce.

DD Senožaty - předání dárků - malý

   

ČSAD Benešov: na 27 linkách budou jezdit nejmodernější příměstské linkové autobusy Setry S 415 LE business. Dočkají se Benešov, Vlašim, Pyšely nebo i Týnec nad Sázavou.

Čtvrtek, 10 Prosinec 2015 09:46

Pro cestující ve Středočeském kraji přichází velká změna. Na 27 linkách začínají jezdit nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy třídy MultiClass – Setra S 415 Low Entry business. ČSAD Benešov a.s. totiž ze třetiny modernizuje svůj vozový park. Koncern ICOM transport, do kterého regionální dopravce patří, investoval neuvěřitelných 21 mil. Eur za nákup 140 autobusů značky Setra S 415 LE od německého výrobce Daimler a ČSAD Benešov a.s. získalo 20 % těchto vozidel. Dnes odpoledne si tak široká veřejnost mohla, na Masarykově náměstí v Benešově, osobně prohlédnout pět autobusů značky Setra S 415 LE business, které se pyšní titulem: linkový autobus business třídy a dva standardní příměstské autobusy Mercedes-Benz Intouro. ČSAD Benešov a.s. nyní zabezpečuje přepravní služby s 86 vozidly, z toho 21 novými nízkopodlažními autobusy Setra S 415 LE business.

Číst dále: ČSAD Benešov: na 27 linkách budou jezdit nejmodernější příměstské linkové autobusy Setry S 415 LE business. Dočkají se Benešov, Vlašim, Pyšely nebo i Týnec nad Sázavou.

   

Městská hromadná doprava v Jindřichově Hradci projde od nového roku významnou změnou. Navýší se počet linek, spojů i nízkopodlažních autobusů

Úterý, 08 Prosinec 2015 09:05

Začátkem roku 2016 dojde ke změně systému v městské hromadné dopravě v Jindřichově Hradci. Upraví se trasy linek, které budou nově zajíždět i do dalších místních částí Jindřichova Hradce. Cestující uvítají četnost spojů na linkách, která se oproti původním jízdním řádům výrazně zvýší.

Číst dále: Městská hromadná doprava v Jindřichově Hradci projde od nového roku významnou změnou. Navýší se počet linek, spojů i nízkopodlažních autobusů

   

ČSAD Jindřichův Hradec: 8. 12. slavnostně předá nejen nové autobusy MHD

Čtvrtek, 03 Prosinec 2015 14:42

Conecto - čelo

Již v úterý 8. 12. předá naše dopravní společnost ČSAD Jindřichův Hradec zástupcům města Jindřichův Hradec 7 nových autobusů Mercedes-Benz Conecto, které jsou určeny pro městskou hromadnou dopravu a 27 příměstských linkových autobusů značek Setra a Mercedes-Benz Intouro.

Přijďte se podívat na slavnostní přestřihnutí pásky a oficiální předání klíče, které se uskuteční na náměstí Míru v Jindřichově Hradci od 11:00 hod.

Těšíme se na vás.

   

Strana 24 z 35

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.