Novinky

ČSAD Ústí nad Orlicí: dnes představilo autobusy nové generace – Setra S 415 LE business v Hradci Králové. Dopravce má celkem k dispozici 38 nových vozidel.

Středa, 18 Listopad 2015 10:16

ČSAD Ústí nad Orlicí, které je součástí koncernu ICOM transport, modernizuje svůj vozový park. Od prosince tohoto roku bude provozovat 28 moderních nízkopodlažních linkových autobusů třídy Multiclass - Setra S 415 Low Entry business a 10 kusů značky Mercedes-Benz Intouro. ČSAD Ústí nad Orlicí tak získalo 20 % nových Seter ze 140 kusů, které koncern ICOM transport převzal od německého výrobce Daimler. Celkový počet autobusů, se kterými ČSAD Ústí nad Orlicí zajišťuje příměstskou linkovou dopravu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji, je 180 vozidel. Dnes odpoledne si na terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové mohla široká veřejnost osobně prohlédnout tři autobusy Setra S 415 LE business, které se pyšní titulem: linkový autobus business třídy. Nové modely budou jezdit na 54 linkách v regionu.  

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: dnes představilo autobusy nové generace – Setra S 415 LE business v Hradci Králové. Dopravce má celkem k dispozici 38 nových vozidel.

   

ICOM transport rozjíždí road show

Úterý, 10 Listopad 2015 10:20

Koncern ICOM transport slavnostně převzal 140 ks nejmodernějších autobusů značky Setra S 415 LE business od německého výrobce Daimler. Byli jsme vůbec první v Evropě, kdo takto velkou zakázku na uvedený model zadal. Vzhledem k tomu, že vozidla budou sloužit cestujícím v devíti regionech České republiky, rádi bychom je široké veřejnosti představili. Naši cestující tak mají možnost osobně si prohlédnout linkové autobusy nové generace.

řada Seter

Číst dále: ICOM transport rozjíždí road show

   

Německý Daimler předal 140 autobusů značky Setra koncernu ICOM transport

Pátek, 06 Listopad 2015 10:30

Úspěšná spolupráce českého dopravního koncernu ICOM transport a německého Daimleru pokračuje. Dnes, 6. listopadu 2015, proběhlo ve výrobním závodě v Neu Ulmu slavnostní předání 140 autobusů nové generace – Setra S 415 LE business. Zdeněk Kratochvíl, generální ředitel ICOM transport, převzal symbolický model z rukou Ulricha Basterta, ředitele prodeje, marketingu a poprodejních služeb Daimler Buses, a tím oficiálně stvrdil předání těchto nejmodernějších autobusů. Jde vůbec o první z velkých zakázek na model Setra S 415 Low Entry business v Evropě. Ulrich Bastert při předání vyzdvihnul mimo jiné i úspěšnou obchodní spolupráci mezi oběma firmami, která trvá již od roku 1996 a to nejen v oblasti dodávek autobusů.  

Číst dále: Německý Daimler předal 140 autobusů značky Setra koncernu ICOM transport

   

ČSAD Ústí nad Orlicí: ocenila aktivitu svých cestujících.

Středa, 04 Listopad 2015 13:57

V rámci uvedení nejmodernějšího linkového autobusu značky Setra S 415 LE business do ostrého provozu na lince Polička – Svitavy a zpět, mohli cestující tohoto spoje hodnotit daný model od 13. října po dobu jednoho týdne. Ze všech vyplněných a odevzdaných dotazníků, kteří cestující vyplnili buď v tištěné, nebo v elektronické podobě, vylosoval Radek Kuběnka, ředitel dopravní společnosti, tři pasažéry, které ocenil za jejich zpětnou vazbu.

Nejen mobilní telefon Acer získala šestadvacetiletá úřednice Jana Prudičová, která jezdí do práce každý den z Poličky do Svitav, mladá šestnáctiletá studentka Pavlína Burkoňová, která dojíždí do prvního ročníku zdravotní školy a šťastný jednatřicetiletý Radek Ladislav z Hlinska, který poprvé ve svém životě něco vyhrál.   

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: ocenila aktivitu svých cestujících.

   

Zima se blíží. Jen výměna pneumatik nestačí. Je i nejvyšší čas na zimní servisní prohlídku vozidla.

Pátek, 23 Říjen 2015 13:34

Již za pár dní odstartuje zimní sezóna. Motoristé mají posledních pár dní na to, aby vyřešili výměnu letních pneumatik za zimní. Ale není to jen o nich. Řidiči by měli pamatovat i na zimní servisní prohlídku. Správnou kontrolou vozidla předejdou řidiči a řidičky možným potížím, které je mohou dostihnout a nemile překvapit během nadcházející zimy. Zároveň tak minimalizují riziko případných dopravních nehod.       

Číst dále: Zima se blíží. Jen výměna pneumatik nestačí. Je i nejvyšší čas na zimní servisní prohlídku vozidla.

   

Strana 26 z 35

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.