Novinky

ICOM transport zná vítěze obřího výběrového řízení na nové autobusy. Vyhrál EvoBus Česká republika.

Pondělí, 14 Září 2015 08:38

 Jihlavský dopravce ICOM transport a.s. zná vítěze výběrového řízení na dodání 180 nových autobusů. Stala se jím firma EvoBus Česká republika, která nabídla nejvýhodnější podmínky v rámci požadavků v zadávací dokumentaci. Očekáváná hodnota veřejné zakázky činí 27 mil. EUR.

Číst dále: ICOM transport zná vítěze obřího výběrového řízení na nové autobusy. Vyhrál EvoBus Česká republika.

   

ICOM transport slaví 20 let - Den otevřených dveří

Středa, 02 Září 2015 09:19

Narozeninová oslava se blíží! V sobotu 19. září 2015 od 12:00 do 18:00 hod. pořádáme v areálu společnosti velkou firemní oslavu a Den otevřených dveří u příležitosti 20. výročí naší firmy.

Přijďte to s námi oslavit. Rozhodně se nebudete nudit. 

akce 20 let ICOM transport

   

ČSAD Jindřichův Hradec je hrdým partnerem Třebíčského operního festivalu

Úterý, 01 Září 2015 11:47

Dceřiná společnost ČSAD Jindřichův Hradec se pro letošní rok stala generálním partnerem 9. ročníku velmi oblíbeného hudebního projektu Třebíčský operní festival, který nabízí to nejlepší z opery a klasické hudby. Od roku 2007 si milovníci tohoto festivalu užívají operní představení, scénické a multižánrové projekty, koncerty, akce pro děti a mládež či klavírní recitály. Vystoupili zde nejen evropské hvězdy jako je Adam Plachetka, Barbara M. Willi, Roman Janál, Aleš Briscain nebo Anna Mikolajczyk, ale i ty naše, české, jako je Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov či Kristýna Frejová. Více o programu letošního ročníku najdete na www.tof.cz

Číst dále: ČSAD Jindřichův Hradec je hrdým partnerem Třebíčského operního festivalu

   

Městskou hromadnou dopravu v Jindřichově Hradci bude deset let provozovat ČSAD Jindřichův Hradec

Pondělí, 31 Srpen 2015 10:10

Číst dále: Městskou hromadnou dopravu v Jindřichově Hradci bude deset let provozovat ČSAD Jindřichův Hradec

   

Společnosti koncernu ICOM transport uspěly. Předseda ÚOHS zrušil rozhodnutí, která schvalovala postup Libereckého kraje v tzv. přechodné dopravní zakázce.

Čtvrtek, 27 Srpen 2015 09:36

Číst dále: Společnosti koncernu ICOM transport uspěly. Předseda ÚOHS zrušil rozhodnutí, která schvalovala postup Libereckého kraje v tzv. přechodné dopravní zakázce.

   

Strana 28 z 35

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.