Novinky

VÝSLEDKY FOTOSOUTĚŽE

Čtvrtek, 14 Listopad 2013 13:21

Fotosoutěž - ŽIJEME S ICOMEM - zná vítěze.

Číst dále: VÝSLEDKY FOTOSOUTĚŽE

   

Intouro splňující požadavky emisní normy Euro VI

Středa, 30 Říjen 2013 16:13

Nový Mercedes-Benz Intouro Euro VI ze světové premiéry na Busworld v Kortrijku exkluzivně zamířil do koncernu ICOM transport v Jihlavě na své lokální představení, které následuje v rekordně krátkém čase. Firma ICOM transport je velmi významným zákazníkem, který do svého vozového parku zakoupil již více než 600 kusů modelu Mercedes-Benz Intouro. S přicházející emisní normou se nové Intouro Euro VI přijelo představit jako první právě sem.

Číst dále: Intouro splňující požadavky emisní normy Euro VI

   

TOP 15 fotografií - soutěž ŽIJEME S ICOMem

Pátek, 25 Říjen 2013 14:14

Představujeme Vám 15 nejlepších fotografií. Vyberte podle Vás jednu nejlepší a dejte jí hlas. Hlasovat můžete na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo sms na číslo: 725 870 467.

Text zprávy: Foto xy  (místo xy napište soutěžní číslo fotografie uvedené vedle ní v níže uvedené tabulce).

Hlasování končí: 31.10.2013

 

Číst dále: TOP 15 fotografií - soutěž ŽIJEME S ICOMem

   

Křest autobusu s designem dle dětského návrhu

Pátek, 11 Říjen 2013 10:30

V pátek 11.10.2013 proběhl v sídle společnosti ICOM transport křest autobusu, jehož design navrhla v rámci soutěže Namaluj svůj autobus žákyně osmé třídy. Výjimečný vzhled inspirovaný mořským světem zajistil autorce a „její třídě“ výlet zdarma. Další ocenění v soutěži převzali v rámci křtu ceny za druhé a třetí místo – nabité elektronické peněženky.

Číst dále: Křest autobusu s designem dle dětského návrhu

   

FOTOSOUTĚŽ - snímky měsíce září

Pátek, 04 Říjen 2013 13:41

 

30. září skončil příjem snímků do fotosoutěže zaměstnanců koncernu ICOM transport. Níže si můžete prohlédnou nejlepší snímky tohoto měsíce.

Číst dále: FOTOSOUTĚŽ - snímky měsíce září

   

Strana 28 z 31

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.