Novinky

Naši fanoušci na Instagramu!

Pátek, 01 Duben 2022 00:00

Fotografie modrých autobusů ICOM transport nenaleznete jen na našich oficiálních stránkách, ale také na profilech našich fanoušků. Naše fanynka Andrea spravuje instagramový profil, který hýří fotografiemi autobusů společnosti ČSAD Benešov.

lllll

Číst dále: Naši fanoušci na Instagramu!

   

Získej praxi u ICOM transport

Úterý, 22 Březen 2022 00:00

Ve společnosti ICOM transport nabízíme studentům vysokých škol možnost brigád na administrativních pozicích. Studenti získají praxi a po studiu mohou plynule přejít do hlavního pracovního poměru.

ssss

Číst dále: Získej praxi u ICOM transport

   

Nová LED světla v servisech Mercedes-Benz!

Pátek, 11 Březen 2022 14:26

Autorizované servisy Mercedes-Benz v Jihlavě a Humpolci budou mít nové osvětlení. Díky instalaci nových LED světel dojde ke snížení spotřeby téměř o 60 %. Celková investice vyjde na více než 850 tisíc Kč.

světla

Číst dále: Nová LED světla v servisech Mercedes-Benz!

   

Dispečeři ve Slaném mají nové kanceláře

Úterý, 08 Březen 2022 00:00

Rekonstrukce zázemí pro naše zaměstnance je v plném proudu. Slánští dispečeři jsou již nastěhováni v zrekonstruovaných kancelářích a naši řidiči se mohou těšit na nové nocovny. Celková investice je vyčíslena na více než 4 miliony korun.

IMG-20220309-WA0005

Číst dále: Dispečeři ve Slaném mají nové kanceláře

   

Kolegové, jsme s vámi!

Středa, 23 Únor 2022 00:00

V našich řadách máme téměř 300 ukrajinských kolegů. I proto nás zasáhl ozbrojený konflikt, který nyní na Ukrajině probíhá. Rádi bychom tak vyjádřili podporu a nabídli našim kolegům pomoc v této nelehké situaci.

ukrajina

Číst dále: Kolegové, jsme s vámi!

   

Strana 3 z 46

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.