Novinky

Obnovení placení jízdného v Jihočeském kraji

Středa, 15 Duben 2020 14:47

Ve čtvrtek 16. dubna 2020 se začne opět vybírat jízdné v autobusových spojích v Jihočeském kraji.

Číst dále: Obnovení placení jízdného v Jihočeském kraji

   

Obnovení placení jízdného

Čtvrtek, 09 Duben 2020 09:37

Od nadcházejícího víkendu se začne opět vybírat jízdné na některých linkách zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport. Již od neděle 12. dubna 2020 se začne s vybíráním jízdného v autobusových spojích na Vysočině a v následujících dnech a týdnech přistoupí k obnovení placení jízdného i některé další kraje. V MHD v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Třebíči bude až do odvolání nadále možné jezdit bez placení.

Číst dále: Obnovení placení jízdného

   

Další omezení spojů Veřejné dopravy Vysočiny a MHD Pelhřimov

Pátek, 03 Duben 2020 11:52

S platností od soboty 4. dubna 2020 dojde k dalšímu omezení vybraných spojů autobusové dopravy zařazených do systému Veřejná doprava Vysočiny. 

Číst dále: Další omezení spojů Veřejné dopravy Vysočiny a MHD Pelhřimov

   

Omezení spojů Veřejné dopravy Vysočiny

Pátek, 27 Březen 2020 10:51

V souvislosti s nouzovým stavem dojde od soboty 28. března 2020 k omezení spojů Veřejné dopravy Vysočiny. Změny se dotknou také autobusových spojů ICOM transport a.s. a TRADO-BUS.

Číst dále: Omezení spojů Veřejné dopravy Vysočiny

   

Nové opatření proti šíření koronaviru

Pondělí, 16 Březen 2020 12:47

Vážení cestující,

z důvodu preventivních opatření kvůli zpomalení šíření koronaviru se zpřísňují hygienická opatření pro cestující následujícím způsobem. Od 18. 3. 2020 platí zákaz vstupu do autobusů bez ochrany obličeje rouškou. Za roušku lze považovat i šátek, šálu či podobnou ochranu proti šíření nákazy vzdušnou cestou. Rouška musí být pevně přichycena k obličeji.

Zároveň z důvodu zamezení přenosu nákazy koronaviru /SARS CoV-2/, šíření nemoci COVID-19 a v zájmu zachování dopravní obslužnosti neobsazujte, prosím, první tři řady sedadel za řidičem.

Děkujeme za pochopení a za dodržování nařízených pravidel.

   

Strana 3 z 35

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.