Novinky

Jsme společensky odpovědná firma

Středa, 25 Duben 2018 00:00

Další ocenění v soutěži Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2017 si odnesla společnost ICOM transport. Jednalo se o již 3. ročník, ve kterém byly oceňovány snahy organizací, jenž do svých provozních činností integrují zájmy sociální, enviromentální, etické, lidskoprávní a také zájmy svých zákazníků.

Číst dále: Jsme společensky odpovědná firma

   

Řidič kamionu Tauscher zajel s náklaďákem až pod Eiffelovu věž

Pátek, 06 Duben 2018 00:00

Neobvyklý zážitek má řidič MKD Jiří Tauscher, který v rámci své práce zajel s nákladem až pod Eiffelovu věž v srdci Paříže. Jak ke všemu došlo? O tom jsme si povídali v dalším rozhovoru ...

Číst dále: Řidič kamionu Tauscher zajel s náklaďákem až pod Eiffelovu věž

   

Bitva o extraligu – společně vytvoříme bouřlivou atmosféru

Pondělí, 26 Březen 2018 00:00

Dramatické boje v rámci baráže o nejvyšší hokejovou soutěž v tuzemsku jsou v plném proudu. My věříme, že se jihlavská Dukla v elitní soutěži udrží a také ji v tom náležitě podpoříme. „Jedeme v tom společně“ i tentokrát.

Výstřižek

Číst dále: Bitva o extraligu – společně vytvoříme bouřlivou atmosféru

   

Řidič našel v autobuse 190 000 Kč. Dnes už je má zpět cestující

Čtvrtek, 08 Březen 2018 00:00

Koncern ICOM transport se může spolehnout na své řidiče, kteří jsou spolehliví a dělají dobré jméno své společnosti. To dokazuje i příběh řidiče Bortela z Jindřichova Hradce. Více se dozvíte z příspěvku níže.

Číst dále: Řidič našel v autobuse 190 000 Kč. Dnes už je má zpět cestující

   

V Humpolci jsme představili novou halu autobusového nádraží

Pondělí, 12 Únor 2018 00:00

Po rekonstrukci nádraží v Dačicích a Svitavách byla na řadě úprava administrativní budovy ICOM transport v Humpolci. K ní se v Okružní ulici přesune nově také autobusové nádraží z místa stávajícího. Záměrem koncernu je, aby se cestující v hale snadno zorientoval.
Humpolec AN

Číst dále: V Humpolci jsme představili novou halu autobusového nádraží

   

Strana 9 z 31

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.