Testování nového autobusu pro MHD

V rámci městské hromadné dopravy v Pelhřimově nedávno proběhnul zkušební provoz nového autobusu ISUZU Novo Citi Life.

3

Koncern ICOM transport se snaží dělat maximum pro pohodlí všech cestujících i řidičů a součástí těchto snah je také postupná modernizace vozového parku. Tato modernizace přitom probíhá nejenom v rámci tuzemské a mezinárodní kamionové dopravy či linkové autobusové dopravy, ale týká se i provozů městské hromadné dopravy, které koncern v mnoha městech České republiky zajišťuje. Příkladem může být MHD města Pelhřimov, v jejímž rámci nedávno proběhnul zkušební provoz nového autobusu Novo Citi Life japonského výrobce ISUZU.

Nízkopodlažní autobus Novo Citi Life, jehož pohon je zajištěn čtyřválcovým motorem o objemu 4,5 l, pojme až 60 cestujících a nabízí 21 míst k sezení a 39 míst ke stání. Ve své plné výbavě disponuje například kamerami, které umožňují rozeznávání dopravních značek a vyhodnocení vzdálenosti od ostatních vozidel, adaptivním tempomatem či elektronicky ovládanou plošinou a prostorem pro invalidní vozík či kočárek, díky kterým je zcela bezbariérový. „Díky tomu, že autobus měří pouhých 8 metrů, je velmi dobře manévrovatelný a v některých zatáčkách se ovládá stejněě snadno jako větší dodávka,“ oceňuje řidič MHD Pelhřimov, pan Tomáš Šedivý. V rámci zkušebního provozu zajišťoval autobus Novo Citi Life obsluhu všech čtyř linek pelhřimovské MHD.

Video ze zkušebního provozu autobusu Novo Citi Life si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.