Turnaj v malé kopané ovládlo TRADO

3. ročník fotbalového turnaje o „Putovní pohár generálního ředitele“ nabídl velkou sportovní podívanou. Z celkového prvenství se nakonec radovali fotbalisté z TRADA. Druhé místo putuje do ČSAD Ústí nad Orlicí a třetí skončil loňský vítěz MKD Humpolec.
3f2a10ddd034a69d3058a5c098fdd1d57e58e6ef

 

V sobotu jsme se sešli v Polné, kde se ve fotbalovém areálu tamního Slavoje uskutečnil třetí ročník turnaje v malé kopané. O putovní pohár generálního ředitele si zahrálo celkem 8 různých týmů, poskládaných ze všech divizí koncernu ICOM transport. Turnaj byl zahájen slavnostní řečí generálního ředitele a poté vypukly boje v základních skupinách.

V nich byly týmy rozděleny do dvou skupin, ze kterých postoupily první dva do semifinále. Tyto vstupenky si zajistili obhájci z MKD Humpolec, ale také překvapivě tým Administrativní budovy Jihlava, dále ČSAD Ústí nad Orlicí a objev letošního ročníku TRADO. Dramatické zápasy se hrály od rána s velkým nasazením a chutí všech účastníků. Konečné prvenství nakonec vybojovalo TRADO, které na turnaji předvádělo nejofenzivnější fotbal a zaslouženě ukořistilo cenný pohár, když ve finále přestřílelo ČSAD Ústí nad Orlicí 6:3. Ústí nad Orlicí tak skončilo druhé stejně, jako minulý ročník. Bronz poté vybojoval šampión z předešlých dvou let MKD Humpolec, jenž porazil až v penaltovém rozstřelu výběr Administrativní budovy Jihlava.

Na závěrečném ceremoniálu byl výhercům předán putovní pohár a poté následovalo vystoupení kapely Mercedes Band, při kterém si mnoho z nás zatančilo i zazpívalo. Během celého dne jsme pak mohli využít pohoštění v podobě řízků, steaků, lima nebo zlatého moku. Všichni jsme si celý sportovní den užili a těšíme se na další ročník.

Celkové pořadí:

1. TRADO
2. ČSAD Ústí nad Orlicí
3. MKD Humpolec
4. Administrativní budova Jihlava
5. ČSAD Slaný
6. ČSAD Jindřichův Hradec
7. AD Jihlava
8. ČSAD Benešov

FOTOGRAFIE z celé akce najdete na našem Facebooku. Na konci týdne se pak můžete těšit na rozhovor s kapitánem vítězného týmu a také videosestřih z turnaje.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.