V Hostivaři budou k vidění automobilové klenoty

Již tuto sobotu se do Hostivaře sjedou desítky vzácných předválečných i klasických automobilů. Mimo jiné také náš krásný historický autobus Praga. Akce začíná od 10:00.

Druhý ročník výstavy nejkrásnějších automobilů se koná v areálu golfového hřiště v pražské Hostivaři. K vidění budou vozy, které známe z oblíbených filmů nebo seriálů. Součástí výstavy bude také kolekce vítězných automobilů ze závodu historických vozidel „1000 mil československých“. Na akci bude mezi vystavěnými vozy také náš historický autobus Praga, jenž mohli letos spatřit návštěvníci DNE s ICOM. Jeho medailonek můžete vidět také na našem YouTube. Program v Hostivaři začíná v sobotu 22.6. od 10:00.

Návštěvníci se mohou těšit přibližně na 70 vybraných exponátů. Ty budou hodnotit diváci i odborná porota v soutěži elegance. K hlavním atrakcím srazu bude patřit výstava vozidel, která známe z televizních obrazovek a ze závodu „1000 mil československých“, který se konal mezi lety 1933-1935.

Abychom nezůstali pouze u historie, představí se zde také nejmodernější automobily od oficiálních partnerů výstavy. Jako doprovodný program budou mít návštěvníci možnost zahrát si golf a vyzkoušet si jízdu v golfovém vozítku. Součástí programu je také aukce historických vozidel, módní přehlídka nebo hudební vystoupení Hot sisters. Akce končí v 18:00.

Více informací na: www.automobiloveklenoty.cz

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.