Vedení společnosti předalo panu Jindřichu Steinhauserovi šek na 233.800,- Kč

V koncernu ICOM transport jsou všichni zaměstnanci jako rodina. To dokazuje příběh řidiče autobusu Jindřicha Steinhausera, který měl v loňském roce vážnou dopravní nehodu, kdy mu polský řidič kamionu nedal přednost. Tato událost zasáhla napříč koncernem všechny zaměstnance. Jejich sounáležitost nakonec dopsala příběh toto pondělí, kdy byl panu Steinahuserovi předán šek z veřejné sbírky, kterou zaměstnanci koncernu sami iniciovali.3b5ba777a27a71d7a4270d3d4c63b2948398b8e2

Pan Jindřich Steinhauser přijel v pondělí společně se svou manželkou navštívit vedení firmy. Nevěděl však, že kromě samotného vedení potká také spoustu svých kamarádů a kolegů, kteří ho překvapili v prostorách jídelny. Kolegové a kamarádi Jindru mile přivítali a společné shledání bylo plné krásných emocí.

Po dlouhém povídání přišlo na řadu předání šeku z veřejné sbírky zaŘÍDÍME PRO JINDRU. V té se nakonec vybrala částka 233.800 Kč. „Nesmírně si vážíme nápadu, s kterým řidiči přišli. To, že se postupně přidávaly kolektivy z ostatních ČSAD, je důkaz, že jsme skutečně pravá rodina, která se v těžkých chvílích podrží,“ uvedl Zdeněk Kratochvíl, generální ředitel.

Do sbírky byly zapojeny také kolektivy THP pracovníků, kolegů ze servisu Mercedes-Benz, AD ICOM a již všechny zmíněné kolektivy ČSAD Jindřichův Hradec, ČSAD Slaný, ČSAD Ústí nad Orlicí a TRADO.

 „Moc si této podpory od všech vážím. Právě to, že jste na mě mysleli, povzbuzovali mě a já věděl, že někam patřím, mi dodávalo v těžkých momentech tolik potřebné síly. Jsme opravdu velká rodina a jsem rád, že jsem její součástí. Výtěžek ze sbírky použiji na novou protézu. V brzké době bych rád řídil osobní vůz a více chodil na procházky. Ještě jednou, děkuji,“ mluvil pan Steinhauser při předávání ke všem přítomným.

Pan Jindřich Steinhauser pracuje u společnosti 35 let a vždy patřil mezi spolehlivé a schopné řidiče. Devět měsíců po vážné nehodě stále rehabilituje a pomalu přemýšlí nad návratem do práce. Vedení společnosti mu přislíbilo autobus s automatem.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.