Vozový park koncernu rozšíří nové autobusy

Celkem 21 nových autobusů posílí vozový park koncernu ICOM transport. Autobusy budou využívány jak na regionálních linkách, tak i v rámci městské hromadné dopravy.

20191115 153643

Regionální linky napříč všemi koncernovými společnostmi získají v prosinci významnou posilu v podobě 7 autobusů Mercedes-Benz Intouro a 13 nízkopodlažních autobusů SETRA 415 LE Business. Modernizaci vozového parku uvítají zejména cestující. Jak autobusy SETRA 415 LE Business, tak i Mercedes-Benz Intouro se totiž mohou pochlubit klimatizací, komfortními vysokými sedačkami i dvojitým bezpečnostním zasklením bočních oken. Cestující ocení i to, že v autobusech mohou využít USB portů pro nabíjení mobilních zařízení. Nízkopodlažní autobusy SETRA 415 LE Business jsou navíc bezbariérové, a umožňují tak snadné nastupování i vystupování. Zatímco autobus SETRA 415 LE Business pojme 79 cestujících, přičemž nabízí 45 míst k sezení, v autobuse Mercedes-Benz Intouro bude moci cestovat až 81 pasažérů včetně 49 sedících.

Novou posilu přivítá také MHD v Třebíči. Tamější vozový park v prosinci rozšíří nový autobus Mercedes-Benz Conecto MHD E6, který pojme až 100 cestujících, a to včetně 29 sedících pasažérů.

Řidičům cestujícím s novými autobusy přejeme spoustu najetých kilometrů a kolama dolů.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.