Zájezd do ZOO si všichni užili

Ve sváteční den vypravil koncern ICOM transport dva plné autobusy zaměstnanců na zájezd do ZOO Schönbrunn.

Vídeňská ZOO Schönbrunn je nejstarší zoologickou zahradou na světě. Kromě tohoto unikátu drží ještě další, mnohem významnější. Daří se jí chov pand, které se zde také množí. A právě pandy byly největším lákadlem pro malé i velké účastníky. Kromě nich bylo k vidění mnoho dalších exotických zvířat jako lední medvědi, koaly, tučňáci, lachtani, či surikaty.

Areál ZOO je navíc ukryt v prostorných zámeckých zahradách, a tak cesta k jeho branám vedla přes tento historický unikát.

Celý zájezd proběhl v pořádku a všichni jsme se vrátili spokojeni a nabyti novými zážitky zpět domů. Zakončení cesty proběhlo klasickým potleskem našim řidičům, kteří nás bezpečně a s profesionálním přístupem přepravili.

„Já i děti jsme si dnešní den užili. Bylo o nás dobře postaráno, organizátor zařídil zlevněné vstupné, dostali jsme mapky ZOO a navíc vyšlo i počasí. Takže naprostá spokojenost,“ zhodnotil zájezd řidič Pavel z Jihlavy.

Máte fotky a postřehy ze zájezdu? Pošlete nám je na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript "> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Přidávat můžete také tipy na další možný zájezd.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.