Tiskové zprávy

Den s ICOM - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

Středa, 24 Duben 2019 08:14

Také letos otevře ICOM transport své brány příznivcům a milovníkům dopravy. Aktivním přístupem se koncern snaží vyvrátit zažitou představu, že řízení velkých vozů je určené výhradně pro muže. Akce se uskuteční 18. května v Jihlavě v areálu ICOM transport na Jiráskově ulici od 11 do 14 hodin.

Den s ICOM

Číst dále: Den s ICOM - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

 

ICOM transport je společensky odpovědná firma

Čtvrtek, 18 Duben 2019 14:57

Další ocenění v soutěži Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2018 si odnesla společnost ICOM transport. Jednalo se o již 4. ročník, ve kterém byly oceňovány snahy organizací, jež do svých provozních činností integrují zájmy sociální, enviromentální, etické, lidskoprávní a také zájmy svých zákazníků.

Cena hejtmana kraje

Číst dále: ICOM transport je společensky odpovědná firma

   

ICOM transport podpořil modernizaci BabyBoxu v Benešově

Pondělí, 08 Duben 2019 07:39

Částkou 30 000 Kč podpořil koncern ICOM transport modernizaci babyboxu v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov. Ta původní pomohla zachránit od roku 2009 již 3 děti. Bohužel její technický stav již neodpovídal nejnovějším standardům, a tak byla nutná obměna.

Babybox

Číst dále: ICOM transport podpořil modernizaci BabyBoxu v Benešově

   

Cestující v Moravské Třebové mají nové autobusové nádraží

Čtvrtek, 13 Prosinec 2018 16:35

Koncern ICOM transport slavnostně otevřel další nové autobusové nádraží - tentokrát v Moravské Třebové. Do jeho celkové rekonstrukce vynaložil 5 mil. Kč.

Číst dále: Cestující v Moravské Třebové mají nové autobusové nádraží

   

V Humpolci se cestující veřejnost dočká nového autobusového nádraží

Pondělí, 29 Říjen 2018 15:47

Koncern ICOM transport investuje velké prostředky do autobusových nádraží. Po rekonstrukci nádraží v Dačicích, Svitavách a Ústí nad Orlicí byla na řadě úprava administrativní budovy a výstavba nového autobusového nádraží v Humpolci. Do její celkové rekonstrukce vynaložil koncern ICOM transport 30 mil. Kč.

Číst dále: V Humpolci se cestující veřejnost dočká nového autobusového nádraží

   

Strana 1 z 19

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.